Microsoft Visual Studio 2019 Professional

Microsoft Visual Studio 2019 Professional
10 300,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
  • Microsoft
  • 100536-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Anglicky
Komfortní programování s aplikací Visual Studio 2019 Professional Visual Studio 2019...Více

Informace o výrobku "Microsoft Visual Studio 2019 Professional"

Komfortní programování s aplikací Visual Studio 2019 Professional

Visual Studio 2019 Enterprise je inteligentním pomocníkem při vývoji softwaru. Kombinuje vlastnosti oblíbeného softwaru
Visual Studio 2017 s užitečnými novými funkcemi. Tímto způsobem může uživatel efektivně psát kód a nechat si vyhledávat případné chyby. Přitom lze používat řadu jazyků. V podobě programu Visual Studio 2019 Professional získají vývojáři a firmy integrované vývojové prostředí, které pokrývá různé platformy.

Snazší spolupráce a funkce umělé inteligence

Aktuální verze programu Visual Studio umožňuje snadnou navigaci a nabízí mimo jiné pomoc pro zrakově postižené vývojáře. Kromě toho obsahuje také lepší refactoringy než předchozí verze softwaru. V rámci důsledného dalšího vývoje programu byly přepracovány rovněž Solution Loads a Builds. Debugger jako důležitý nástroj pro efektivní programování nyní rovněž nabízí více možností. Díky funkci Live Share je týmová práce v reálném čase ještě jednodušší a produktivnější: Byly rozšířeny a vylepšeny dosavadní funkce pro společnou práci na programovém kódu. Aby byly týmy i samostatní vývojáři produktivnější, obsahuje software Visual Studio 2019 Professional funkci IntelliCode. Díky ní podporuje práci vývojáře umělá inteligence. Dává například návrhy na vylepšení kvality kódu. Aby mohl uživatel pro každý projekt použít vhodný jazyk, podporuje vývojové prostředí nadále i starší jazyky, jako je například C nebo C ++, stejně jako ty novější, jako například C#.

Vývoj pro různé platformy

Pořízení programu Visual Studio 2019 Professional umožňuje vyvíjet řešení pro různé platformy. Software poskytuje přesvědčivé prostředí pro různé potřeby aplikací. Je tak možno snadným způsobem vyvíjet samostatně nebo v týmu i mobilní řešení. IDE Visual Studio nabízí několik nástrojů pro vylepšení kódu aplikací. Je možno neomezeným způsobem vyvíjet nativní aplikace pro iOS, Android a Windows. Kódy a ladění je přitom možno sdílet s týmem. Programované aplikace pro PC, mobilní zařízení nebo web mohou být založeny na již existujících aplikacích. Ve Visual Studio je bez problémů možná integrace již napsaného kódu.

Profesionální vývojové nástroje pro malé až střední firmy

Firmy, které se rozhodnou zakoupit Visual Studio 2019 Professional, umožňují mimo jiné vysoce produktivní týmovou práci. Díky výkonným vlastnostem vývojového prostředí si mohou zaměstnanci nechat přímo v kódu zobrazovat velké množství informací. Provedené změny jsou tak přehledně a jasně zobrazovány v uspořádaní podle osob. Lze rychle nalézt i odkazy na kódy a provedené testy. Visual Studio nabízí ještě další užitečné funkce, jako jsou plánovací nástroje pro agilní projekty a názorné diagramy. Pořízením licence Visual Studio samozřejmě získáte přístup k budoucím aktualizacím a opravám chyb, takže se jedná o software, do kterého se vyplatí dlouhodobě investovat.

Koupě Visual Studio 2019 Professional

Menší firmy a nezávislí pracovníci mohou z programovacího nástroje jako je Visual Studio získat mnoho výhod. Software lze snadno stáhnout na Lizengo. Přitom platí všechny výhody, které přinášejí originální licence. Je nabízena rozsáhlá podpora. Již před koupí je vám tým Lizengo k dispozici pro případné dotazy, např. v případě nejistoty ohledně výběru softwaru. Po stažení programu a zadání dodaného licenčního klíče vám kompetentní personál Lizengo v případě potřeby poskytne podporu při instalaci Visual Studio 2019 Professional.

Operační systémy:
Windows 10 od verze 1507
Windows Server 2016
Windows 8.1 s aktualizací 2919355
Windows Server 2012 R2 s aktualizací 2919355
Windows 7 se SP1

Procesor:
min. 1,8 GHz, doporučujeme dvoujádrový

Operační paměť:
min. 2 GB, doporučujeme 4 GB

Volné místo na pevném disku:
v závislosti na nainstalovaných funkcích až 130 GB

Grafická karta:

Rozlišení minimálně 1280 x 720, doporučeno 1366 x 768 pixelů

Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Visual Studio 2019 Professional"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Visual Studio 2019 Professional - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat