Microsoft 365 Apps for Enterprise

4 249,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
  • Microsoft
  • 100476-CZ
  • Nový
  • 1 rok
  • Všechny jazyky
  • 15-30 minut
Softwarový balíček od společnosti Microsoft zahrnuje lokálně instalovatelné plné verze "Word...Více

Informace o výrobku "Microsoft 365 Apps for Enterprise"

Softwarový balíček od společnosti Microsoft zahrnuje lokálně instalovatelné plné verze "Word 2019", "Excel 2019", "PowerPoint 2019", "Access 2019", "Publisher 2019", "OneNote 2019" a „Outlook 2019 ", tedy vše, co moderní kancelář potřebuje. Díky službám Office 365 uživatelé plynule obdrží všechny aktualizace okamžitě po vydání, čímž se předejde vzniku bezpečnostních děr. Také ochrana dat, zabezpečení dat a dodržení souladu s platnými předpisy jsou základy, na kterých Microsoft Office 365 ProPlus staví. 

To nejen pomáhá podnikům těžit nejen z fyzické bezpečnosti vysoce zabezpečených datových center, ale také z konzistentního šifrování dat a služby Exchange Online Protection, která poskytuje účinnou ochranu proti škodlivému softwaru a nejvyšší úroveň odolnosti pro ochranu kritických dat. Díky rozsáhlým funkcím kontroly, jako je například multifaktorová autentizace, vestavěná správa mobilních aplikací a Office 365 Cloud App Security mají administrátoři plnou kontrolu nad prostředím Office 365 a bezpečností obsažených dat.


Pracujte kdekoli a kdykoli s aplikací Microsoft Office 365 ProPlus
Nezáleží na tom, zda jste na cestách nebo v domácí kanceláři. S rozsáhlým sdílením a ukládáním dat a také s 1 TB osobním cloudovým úložištěm na uživatele jsou důležité dokumenty k dispozici vždy, když jsou potřebné. Pro snadné úpravy kdykoli a kdekoli sada Office také každému uživateli nabízí možnost instalovat výkonné nástroje sady Office na 5 počítačů, 5 tabletech a 5 smartphonech. 

Sdílené notebooky a terminálové servery mohou být také aktivací sdílených počítačů (SCA) pohodlně nastaveny pro více uživatelů. Dalším užitečným nástrojem je Microsoft Sway, který umožňuje uživatelům rychle vytvářet interaktivní prezentace a reporty a sdílet je s klienty, kolegy a nadřízenými prostřednictvím prohlížeče. 


Snadnější přechod s Microsoft FastTrack
Každý, kdo si zakoupí nejméně 50 licencí pro Microsoft Office 365 ProPlus bude také těžit z automatického přístupu k službám Microsoft FastTrack. Firmy budou těžit z osvědčených nástrojů, zdrojů, metod a odborníků, kteří jim pomohou přejít na nový Office 365. Personalizovaná podpora zahrnuje nejen online podporu, ale i pomoc techniků Microsoft FastTrack, aby byla zajištěna bezproblémová migrace.


Správný model licencování pro každou potřebu
S nízkonákladovým předplatným modelem, který může být založen buď na roční nebo měsíční fakturaci, získávají firmy maximální flexibilitu a kontrolu nákladů. Dostupné roční a měsíční licence pro Office 365 ProPlus jsou také k dispozici ve speciálních licenčních verzích pro úřady a vzdělávací instituce. 

Upozornění: Programy Access a Publisher je možno nainstalovat pouze na počítač se systémem Windows.

Platforma Windows, Mac, Android, iOS
Operační systém Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2016, Windows Server 2019, macOS, Android, iOS
Procesor 1 GHz x86-bitový nebo x64bitový procesor (minimálně)
Operační paměť Minimálně 2 GB
Grafická karta Grafická karta kompatibilní s DirectX 10 pro hardwarovou podporu grafiky
Zvuková karta kA
Pevný disk Minimálně 3 GB místa na pevném disku na instalační jednotce.
Obrazovka 1024 x 768 pixelů (minimálně), 1980 x 1080 pixelů (doporučeno)
.NET verze Verze .NET 3.5 (minimálně), pro plnou funkčnost .NET 4.0, 4.5 nebo 4.6 CLR
Dále vedoucí odkazy k "Microsoft 365 Apps for Enterprise"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft 365 Apps for Enterprise - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat