Microsoft Sharepoint Server 2016

Microsoft Sharepoint Server 2016
147 000,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
  • Microsoft
  • 100440-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
Zjednodušená správa obsahu prostřednictvím SharePoint Server 2016 SharePoint Server 2016...Více

Informace o výrobku "Microsoft Sharepoint Server 2016"

Zjednodušená správa obsahu prostřednictvím SharePoint Server 2016
SharePoint Server 2016 následuje jednoduchý navigační model z webových stránek, aby uživatelům usnadnil přístup k obsahu všeho druhu. Veškerý obsah, který zde zpřístupníte, může být například strukturován jinými zaměstnanci a je snadno dostupný. Jelikož dnes lidé se znalostí webových stránek vyrůstají, je navigace těchto sbírek obvykle velmi snadná. Webová stránka se dá prosřednictvím SharePoint Server 2016 - Standard dělit na více menších dílčích webových stránek. Díky tomu je bez problému možné vytvořit přehlednou stromovou strukturu pro obsah jakéhokoli druhu. Tuto výhodu mohou využít i menší týmy, jelikož jsou data a jejich zpracování během projektů zpřístupněna.

SharePoint Server 2016 nabízí možnost třídit sbírky ve formě webových stránek podle určitého obsahu. Díky tomu se dají z dokumentů snadno vytvářet knihovny, zobrazovat obrázky nebo také zakládat databáze podobné Wikipedii, založené na znalostech a informacích. Pro zaměstnance firmy jsou také zajímavé seznamy úkolů nebo kalendáře. Při jednáních poskytuje SharePoint Server 2016 také možnost otevřít si vlastní diskusní fórum, abyste mohli vhodným způsobem diskutovat o aktuálních událostech ve firmě (nebo mimo ni). Software tak tedy v zásadě přebítá mnoho různých úkolů. Nakonec je pro použití SharePoint Serveru 2016 vždy rozhodující konkrétní případ jeho využití ve firmě.

K tvorbě kolekcí obsahu ve formě webových stránek nejsou potřeba rozsáhlé předchozí znalosti. Dokonce i komplexní projekty se dají připravit v několika málo krocích, a to díky široké nabídce šablon. Předpokladem je přidělení práv administrátorem. Po překonání této překážky může každý zaměstnance s příslušnými právy vytvářet kolekce služby SharePoint. Šablony obsahují prázdné webové stránky nebo také týmové stránky s připravenými knihovnami, pracovními místy pro dokumenty, jednacími místy, blogy v kanceláři i mimo ni a mnoho dalšího. Díky mnoha různým šablonám je vstup do služby SharePoint Server 2016  pro zaměstnance možný ve velmi krátké době. Spojení s Office 365 také usnadňuje integraci již existujících dat a dokumentů.

Navíc nastavení služby SharePoint Server 2016 umožňuje zařazení šablonových katalogů pro externí úkoly. Například lze vytvořit šablonu pro tiskové zprávy nebo publikovat předlohu pro jiná sdělení. Zaměstnanci z tiskového oddělení tak získají rychlý přístup ke všem potřebným zdrojům, jako jsou například styly, obsahy a mnohem více. K nalezení uvedených dat slouží softwaru vyhledávací funkce. Kromě toho mohou zaměstnanci následně vyhledávat speciální data a datové typy a získat tak rychlejší přístup k potřebným informacím. Všechny výše uvedené úkoly mohou zaměstnanci provádět v jakémkoli webovém prohlížeči, například Microsoft Edge, Google Chrome či Mozilla Firefox.

Weboví návrháři mají v SharePoint Serveru 2016 možnost upravit si design webových stránek tak, že jejich uživatel nakonec ani nepozná jejich spojení se službou SharePoint. Díky tomu je také bez problému možné vytvářet sbírky obsahu, které jsou zdobeny prvky podnikové identity příslušné společnosti. Tato skutečnost je výhodná zejména v případě, že tyto prvky mají být poskytovány zákazníkům a jiným hostům. Pro zkušeného webového návrháře není problém upravit barvy, formáty, typy písma apod. a přizpůsobit je specifickým potřebám firmy.

Procesor:: Intel nebo AMD s podporou 64 bitů, minimálně čtyřjádrový procesor

RAM: závisí na využití, minimálně 16 GB až 24 GB RAM

Pevný disk: minimálně 80 GB pro systémovou jednotku, dalších 100 GB pro další jednotku sloužící jako úložiště dat

Síť: přenosová rychlost ze serveru na všechna externí zařízení minimálně 1 Gb/s 

Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Sharepoint Server 2016"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Sharepoint Server 2016 - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat