Windows 10 Education

Windows 10 Education
1 549,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
  • Microsoft
  • 100549-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
  • 15-30 minut
Vybavení škol a vzdělávacích institucí softwarem Windows 10 Education Operační systém...Více

Informace o výrobku "Windows 10 Education"

Vybavení škol a vzdělávacích institucí softwarem Windows 10 Education

Operační systém Windows 10 Education je ideální volbou, jako nejdůležitější operační systém společnosti Microsoft se zaměřením na školy a jiné vzdělávací instituce. Software je založen na komerční verzi systému Windows 10 Pro a přidává užitečné funkce pro učebnu nebo všeobecné zařízení učebny. Tím vzniká známé a snadno použitelné učební prostředí, které umožní optimálně se připravit na kurzy všeho druhu z hlediska úkolů a bezpečnosti.

Používání nových funkcí ve Windows 10 Education

Stejně jako všechny varianty systému Windows 10 obsahuje i tato verze mnoho nových funkcí. Jedná se o snadnější ovládání a obsluhu na počítačích a přenosných počítačích, jako na přenosných zařízeních, jako jsou smartphony a tablety s důrazem na funkci dotekového ovládání. Díky inteligentnímu startovacímu menu lze všechny aplikace třídit a zobrazovat podle vlastních preferencí. 

Vzhledem k principu virtuálních ploch práce s operačním systémem Windows 10 již neprobíhá na jediném rozhraní. To pomáhá při výuce smysluplně strukturovat informační materiály a vlastní obsah a volat je snadným voláním několika pohyby rukou. Funkce a informace lze také volat prostřednictvím hlasové služby Cortana jako u jiných variant Windows 10.

Licencování softwaru je možné pro celé školy i pro jednotlivé učitele. V tomto případě může být operační systém použit na jednotlivých zařízeních, které učitel při výuce používá. Pro rozsáhlé a komplexní použití bez ohledu na zařízení je poskytnuta plná podpora vzdálené plochy. 

Pokud jde o zabezpečení, verze Windows 10 s Device Guard nabízí komplexní balík zabezpečení dat. Aplikace BranchCache optimalizuje provoz v síti, což je obzvláště užitečné ve větších školách s mnoha různými zařízeními pro výuku. Podpora Windows-to-go umožňuje s sebou vzít operační systém pomocí flash disku nebo jiného úložného média.

Rozdíl oproti jiným variantám systému Windows 10

Varianta Education je v podstatě srovnatelná s operačním systémem Windows 10 Pro, podobně jako verze Enterprise. Tato verze je zaměřena na malé společnosti, které chtějí vytvořit funkční síť s rychlou a bezpečnou výměnou dat. Tyto potřeby také vznikají ve školách, na univerzitách a v dalších vzdělávacích institucích. 

Bez speciálních aplikací pro vzdělávání je konfigurace systému Education a Enterprise stejná. Od verze Pro se liší hlavně následujícími funkcemi:

- BranchCache
- ovládací prvek skupinové spouštění
- aplikace AppLocker zabraňuje nežádoucím programům na pozadí
- Direct Access

Direct Access zajišťuje bezpečný a funkční přístup pracovníků v terénu k podnikové síti prostřednictvím smartphonů a dalších zařízení. To je také užitečné pro školy a univerzity, pokud učitelé chtějí mít přístup k obsahu ze školní sítě doma. Jako další bezpečnostní funkce nabízí Windows 10 Education, funkci BitLocker, která umožňuje šifrování disku, stejně jako ve verzi Pro.

Využijte komplexní podporu s "Windows as a service"

Obecně nový pro rodinu Windows 10 je koncept systému Windows jako služba. Tento systém bude pravidelně poskytovat nové funkce od vývojářů společnosti Microsoft, aby se zabránilo významným aktualizacím nebo migraci na nové verze. Funkce zahrnují širokou škálu funkcí a oblastí výpočetní techniky a jsou částečně nabízeny jako volitelné. To umožňuje učitelům a ostatním uživatelům systému Windows 10 Education volně rozhodovat o tom, s jakými aplikacemi lze kurzy ještě snadno organizovat nebo vést.

Zlepšení výukového zážitku pomocí speciálních aplikací

Nezávislé na funkcích od společnosti Microsoft mají uživatelé Windows 10 možnost rozšíření vlastními aplikacemi. Kromě běžné nabídky Appstore má společnost Microsoft připraveno několik speciálních aplikací, které jsou zaměřeny na výukové instituce. Především je třeba zmínit speciální verzi hry Minecraft, ve které se studenti všech let rozvíjejí v oblasti tvořivosti, organizace a komunikace. 

Dalším konceptem je použití aplikace Microsoft MakeCode, která zajišťuje výuku jednoduché varianty praktického programování i pro mladší ročníky. Kromě čistého programování řádků se zdrojovým kódem je v popředí vývoj v oblastech jako je mechanika, technologie a strojírenství. Varianta Education je speciálně navržena pro tento účel, mnoho vhodných aplikací není komerčních.

Požadavky na systém
Platforma Windows
Operační systém Windows 10
Procesor procesor nebo SoC s minimálně 1,0 GHz
Operační paměť: 1,0 GB (32bitová verze) a 2,0 GB (64bitová verze)
Místo na pevném disku: 16 GB (32bitová verze) a 20 GB (64bitová verze)
Grafická karta: DirectX 9 nebo vyšší (s ovladačem WDDM 1.0)
Zvuková karta: údaj není k dispozici

Dále vedoucí odkazy k "Windows 10 Education"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Windows 10 Education - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat