Windows 10 Enterprise LTSB 2016

Windows 10 Enterprise LTSB 2016
Tento artikl není v současné době k dispozici!
6 699,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
  • Microsoft
  • 100475-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
Windows 10 Enterprise LTSB je speciální edice systému Windows 10, která umožňuje podnikovým...Více

Informace o výrobku "Windows 10 Enterprise LTSB 2016"

Windows 10 Enterprise LTSB je speciální edice systému Windows 10, která umožňuje podnikovým zákazníkům vynechávat aktualizace funkcí. Je určen pro konkrétní počítačové systémy, které sice vyžadují servisní aktualizaci po dobu několika let, ale mnoho aplikací systému Windows 10 nepoužívají. Patří sem systémy ATMS, systémy na prodejních místech nebo počítače, které řídí zdravotnické vybavení. Takové počítače obvykle provádějí pouze jeden specifický a důležitý úkol. Proto nepotřebují aktualizace funkcí, které jsou relevantní pro klasický kancelářský počítač. 

Stabilní a bezpečný podnikový operační systém

Počítače, které jsou vhodné pro Windows 10 Enterprise LTSB, by měly být co nejstabilnější a mely by být chráněny před vnějšími hrozbami. Změny v uživatelském rozhraní jsou však pro tyto přístroje málo důležité. Z těchto důvodů licenční model LTSC nebo LTSB počítačům zabraňuje získat jinak obvyklé aktualizace funkcí. Zobrazí se pouze pravidelné servisní aktualizace poskytující zabezpečení. Jedná se o verzi systému Windows 10 bez aplikací Apps, Store, Cortana a Edge. Na druhou stranu, Windows 10 Enterprise LTSB nemá smysl používat pro každodenní práci v kanceláři. 

Verze dlouhodobé podpory

LTSB znamená "Long Time Servicing Branch", neboť jde o "větev" operačních systémů Windows podporovaných až 10 let. Z toho 5 let je standardní čas a další 5 let lze zakoupit jako prodloužení. Název této servisní větve se v roce 2018/2019 změní na "Long Term Servicing Channel" (LTSC). Na rozdíl od "Semi-Annual servicing channel", který je běžný v kanceláři, prostřednictvím LTSC nejsou k dispozici žádné aktualizace funkcí. Místo toho se nová verze operačního systému LTSC objeví každé dva až tři roky. Uživatelé si mohou zvolit upgrade nebo původní verzi používat až po dobu 10 let. Pracovní zátěž IT pracovníků společnosti může být minimalizována pomocí Windows 10 Enterprise LTSB .

Slim OS bez zbytečných aplikací

Každá nová verze systému Windows 10 Enterprise LTSB bude podporovat nejnovější procesory. To je zajištěno zásadou "Standard Silicon Support Policy", která je dodržována zavedenými výrobci operačních systémů. V tomto smyslu bude vždy existovat verze tohoto podnikového operačního systému, který vyhovuje nově vyvinutým procesorům. Verze LTSB má obecně stejné vlastnosti jako pololetní verze servisního kanálu Windows 10 Enterprise. Jsou však vynechány aplikace, které mají počítače určené pro používání lidmi - například Outlook Mail, Calendar, OneNote, Weather nebo News. Windows 10 LTSC tak zvyšuje výkon počítačů, které jsou určeny pro řízení strojů, telefonní systémy a vestavěné systémy v bankomatech nebo kioscích. 

Aktualizované licenční modely

Někdy je Windows 10 Enterprise LTSB 2019 označován také jako "Windows 10 1809". To poskytuje srozumitelnost pro řídící pracovníky při rozhodování mezi mnoha různými verzemi Windows 10. Dále je užitečné vědět, že výrobce Windows 2018 své předplatné modely "Current Branch" a "Current Branch for Business" spojil do modelu "Semi-Annual channel". Současně se model LTSB přejmenoval na LTSC. Zásada dlouhodobé servisní podpory však zůstává zachována. Méně aktualizací znamená méně změn, které mohou počítačový systém destabilizovat. Zaměstnanci IT mají nižší režii a mohou svůj čas využít na jiné úkoly. Mimochodem, nižší objem aplikací zajišťuje, že méně jednotlivých softwarových problémů může způsobit zhroucení celého systému. To dělá Windows 10 Enterprise LTSC výkonným operačním systémem pro počítačové systémy, které jsou důležitou součástí pracovního IT systému.

Procesor 1 GHz CPU, procesory x86 nebo x64 Procesory a SoCs
Paměť 1 GB (32 bitů), 2 GB (64 bitů)
Grafická karta SVGA (32 bitů na pixel)
Zvuková karta údaj není k dispozici
Pevný disk 16 GB (32 bitů), 20 GB (64 bitů)
Minimální rozlišení obrazovky 800x600 pixelů, doporučené rozlišení nejméně 1366x768 pixelů
Modul Trusted Platform (TPM) vyžaduje UEFI Secure Boot

Dále vedoucí odkazy k "Windows 10 Enterprise LTSB 2016"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Windows 10 Enterprise LTSB 2016 - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat