Windows 10 Pro

Windows 10 Pro
2 849,00 Kč 3 232,99 Kč (11,88% ušetřeno)

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
 • Microsoft
 • 100007-CZ
 • Nový
 • Platná trvale
 • Všechny jazyky
 • 15-30 minut
Windows 10 Pro je nový operační systém společnosti Microsoft, který byl vyvinut speciálně pro...Více

Informace o výrobku "Windows 10 Pro"

Windows 10 Pro je nový operační systém společnosti Microsoft, který byl vyvinut speciálně pro profesionální uživatele a firmy. Kromě obvyklých zařízení, jako jsou počítače a notebooky se systémem Win 10 Pro také běží na kompatibilních tabletech. Proto Microsoft Windows poskytuje Microsoft Windows 10 Pro v libovolné kompatibilní platformě s jeho funkcemi, optimálních podmínek požadovaných pro profesionální uživatele.

Nový operační systém MS Windows 10 Pro poskytuje zejména pokročilým uživatelům, ale také společnostem optimální počítačovou podporou. Windows 10 Pro operační systém se blýskne stejně jako nedávná "Pro" verze Microsoft, s uživatelsky přátelským a moderním rozhraním. Win 10 Pro se také dobře přizpůsobuje jakémukoliv zařízení a jeho vlastnostem. Systémové požadavky se pro operační systém Microsoft Windows 10 Pro nezměnily a jsou srovnatelné s dvěma předchozími verzemi Windows 7 und 8.1. Z tohoto důvodu jede MS Windows 10 Pro také na starších počítačích a to bez problémů a je velmi přínosný při transformaci firmy.

Nové funkce v operačním systému Windows 10 Pro

Operační systém Win 10 Pro nabízí svým uživatelům takzvané "obchodní funkce" jako připojení k doméně, správu zásad skupiny, BitLocker, režim podnik pro Internet Explorer EMIE, Remote Desktop, vyhrazené Access 8.1 a klient Hyper-V. Kromě toho, Microsoft Windows 10 Pro operační systém a obecné nové funkce a programy přináší kromě profesionálních funkcí:

 • Cortana: Jazyk. asistent pro intuitivní ovládání systému
 • Microsoft Edge: Nový internetový prohlížeč nahradí předchozí Internet Explorer
 • Detekce obličeje a otisků prstů pro zvýšenou bezpečnost (vhodné vybavení musí být k dispozici)
 • Continuum: použití na tablet a jiná dotyková zařízení
 • Windows holografický: aplikační platforma pro přidružené HoloLens – hologr. brýle (rozšířená realita)

Obvyklé programy pro email, kalendáře, hudbu, fotografie a videa, jakož i nové rozhraní DirectX 12 grafiku pro optimalizaci jsou také v operačním systému MS Windows 10 Pro v ceně. Navíc v systému Windows 10 Pro - Version lze připojit možnost adresář a správy identit služeb cloud-based Azure Active Directory. Použití registrační - uživatelé budou mít přístup k mnoha Cloud SaaS aplikacím, jako je Dropbox, Office 365 a Concur.

Funkční změny v operačním systému Win 10 Pro

Ve Microsoft Windows 10 Pro byla, stejně jako v Home Edition, nabídka Start revidována. To nyní nabízí celou řadu “kachliček”, které mohou být individuálně zdobené různými funkcemi. Dokonce i desktop má novou funkci, aby byl schopen vytvořit více virtuálních desktopů pro různá použití. MS Windows 10 Pro také poskytuje další přístup k obchodním Store.

Bezpečnost a soukromí

Standard 2.0 Fido -Allianz na operační systém Windows 10 Pro podporuje autentizaci k Internetu. Také služba "Microsoft Hello" využívá biometrické ověření uživatele k zadání hesla. V Puncto si všimněte, že Microsoft Windows obsahuje Win 10 Pro - Verze Enterprise Data Protection pro správu dat napříč platformami.

Profesionální počítačová podpora MS Windows 10 Pro

Systém Windows neplánuje mít v budoucnu další verze po Windows. Není pouze zaměřen na optimalizaci systému a na odstraňování závad. Princip "Windows jakožto služba", pak zahrnuje i nové funkce, které nebyly zahrnuty v době nákupu. Tak je Windows 10 neustále rozšiřován a zlepšován.

Microsoft Windows 10 Pro - System requirements

PlatformWindows
Processor1 gigahertz (GHz) or faster processor or SoC
Memory1 gigabyte (GB) for 32-bit or 2 GB for 64-bit
Hard disk16 GB for 32-bit OS 20 GB for 64-bit OS
GraphicsDirectX 9 or later with WDDM 1.0 driver
Display800x600
Dále vedoucí odkazy k "Windows 10 Pro"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Windows 10 Pro - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat