Windows 8.1 Pro

Windows 8.1 Pro
2 870,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
 • Microsoft
 • 100005-CZ
 • Nový
 • Platná trvale
 • Všechny jazyky
Microsoft Windows 8.1 Professional je prodloužená verze Windows 8, který je určen speciálně pro...Více

Informace o výrobku "Windows 8.1 Pro"

Microsoft Windows 8.1 Professional je prodloužená verze Windows 8, který je určen speciálně pro dotykové obrazovky a na tomto typu platformy pro profesionální uživatele a firmy poskytující optimální pracovní podporu. Windows 8.1 Professional operační systém běží nejen na kompatibilních tabletech  a kapesních  počítačích, ale také mohou být použity jako obvykle myš a klávesnice na notebooku nebo počítači. Windows 8.1 Pro poskytuje svým uživatelům s novým rozhraním, optimalizovaný systém, stejně jako s novými funkcemi a aplikací v dokonalé proporci.

Jako rozšíření na systém Windows 8 Professional, Windows 8.1 Professional operační systém je rovněž zaměřen na profesionální uživatele a malé firmy. Povrch v systému Microsoft Windows 8.1 Professional má uživatelsky přívětivé rozhrnaní navrženo pro i použití s dotykovými obrazovkami. Díky formátu kachliček, má uživatel stále přehled o nejdůležitějších aplikacích a dokumentech a může tak k nim mít rychlý přístup. Obecně platí, že operační systém Windows 8.1 Professional byl optimalizován tak, aby například byly zrychlené kopírování a provoz systému. Aby bylo zajištěno, že všechna zařízení přijímat funkční a výkonný operační systém, který nadchne nejen nové funkce a konstrukční změny, ale také se zvýšením výkonu.

Co je nového v systému Windows 8.1 Pro

Win 8.1 Pro přináší řadu inovací. To představuje nový základních funkcí, z nichž některé jsou také nalezené v systému Windows 8:

 • Moderní Uživatelské rozhraní: dlaždice povrch pro dotykové obrazovky
 • Internet Explorer 11: Windows nový webový prohlížeč
 • Přenos dat -Optimierter: copy operace může být pozastaveno a pokračuje
 • new Správce úloh: Procesy jsou řízeny zvyšuje výkon
 • Windows Store: Pro nákup moderních aplikací
 • Windows Defender: antispyware

Navíc Microsoft Windows má 8.1 Professional navíc vybaven všemi možnostmi systému Microsoft Windows 8.1 Professional, jako například Remote Desktop, Připojení k doméně, Šifrovaný systém souborů, Zásady skupiny a bota z virtuální pevný disk. Navíc přišla s aktualizací na operačním systému Windows 8.1 mnoho dalších funkce a vylepšení přidány.

Zlepšení v operačním systému Windows 8.1 Professional

S Windows 8.1 Pro, byly porovnány s Windows 8 Pro, implementován nějaký optický systém a technické optimalizace. Nejvýraznější rozdíl je možnost nechat pracovní plochy jako dlaždice nebo reprezentovat klasika. Dokonce i start menu od Win 8.1 Pro operačního systému Windows mohou nyní pomocí pravého tlačítka myši, podobně jako Windows 7, bude zobrazen v případě potřeby. Takže uživatelé jsou podporovány jak během provozu přes dotykovou obrazovku, stejně s myší a klávesnicí na příslušné nastavení. Kromě toho se systémem Windows přichází Microsoft Windows 8.1 Professional přidává několik nových moderních aplikací. Nedávné aplikace jako "Filmy", "Hudba", "kamera" a "fotografie" byly v systému Windows 8.1 Professional OS rozšířeny.

Výkonný Win 8.1 Pro

Prostřednictvím mnoha nových funkcí a rozhraní operačního systému Windows 8.1 Pro vytváří silnou platformu a podporuje profesionální uživatele a malé firmy s novými funkcemi a programy v jejich úkolech. Díky zvýšení výkonu je systému Win 8.1 Pro spolehlivý operační systém. Moderní uživatelské rozhraní, stejně jako moderní aplikace nabízí současný systém pro uživatele kapesních počítačů a PC.

Microsoft Windows 8.1 Professional - System requirements

Platform Windows
Processor 1 gigahertz (GHz) or faster with support for PAE, NX and SSE2
Memory 1 gigabyte (GB) (32-bit) or 2 GB (64-bit)
Hard disk 16 GB (32-bit) or 20 GB (64-bit)
Graphics Microsoft DirectX 9 graphics device with WDDM driver
Sound card N/A
Dále vedoucí odkazy k "Windows 8.1 Pro"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Windows 8.1 Pro - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat