Windows 8 Pro

Windows 8 Pro
3 450,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
 • Microsoft
 • 100004-CZ
 • Nový
 • Platná trvale
 • Všechny jazyky
Windows 8 Professional je nástupcem Windows 7 Professional a Ultimate. Je zaměřen na malé a...Více

Informace o výrobku "Windows 8 Pro"

Windows 8 Professional je nástupcem Windows 7 Professional a Ultimate. Je zaměřen na malé a střední podniky a profesionální uživatele. Nové uživatelské rozhraní Windows 8 Pro nahrazuje klasický desktop a specializuje se na provoz s dotykovou obrazovkou. Kromě toho jsou zahrnuty profesionální programy a funkce, stejně podpořit a urychlit jako optimalizace systému vašeho pracovního postupu.

Windows 8 Professional nabízí vyšší výkon

Vylepšená verze Windows 8, Windows 8 Pro nabízí řadu novinek v podobě vyššího výkonu a nových funkcí. Nejvýznamnější změnou v systému Win 8 Pro je zaveden jednotný povrchu „kachliček“. Díky tomu je možno pracovat stejně na různých platformách systému. Přes zaměření na dotykové obrazovky, Windows 8 Professional pokračuje na libovolném počítači kompatibilně s operátorem pomocí klávesnice a myši optimálně spustit. Typický Microsoft Windows operační systémy uživatelsky přívětivé ovládání bylo Win 8 Pro rozšiřuje mnohokrát, aby se pohybovat rychleji k vašim datům a může být více produktivní. Kromě toho Win 8 Pro také optimalizace systému, například, nový správce úloh, přičemž výkon přístroje se zvýší. Nové funkce a programy, jako je nový Internet Explorer a Windows Store aktualizovat systém s novým obsahem a funkcemi.

Nový Windows 8 Professional

Windows 8 Pro operační systém přesvědčí vynikající optimalizací systému i s novými funkcemi a programy. Následující základní funkce, nový Win 8 Pro operační systém:

 • Optimalizovaná plocha pro dotykové ovládání
 • Internet Explorer 11: nový webový prohlížeč pro Windows
 • Řízený přenos dat: pozastavit a obnovit kopírovat operace 
 • Aktualizovaný správce úloh: zvyšující výkonnost při řízení procesů
 • Nové Windows Store: ke stažení Modern-Apps
 • Windows Defender: antispyware

Standardní aplikace jako jsou fotografie, videa nebo hudba byly aktualizovány a jsou uživatelsky velmi přívětivé. Další funkce, které z verze Windows 8 Professional jsou výhradně zahrnuty, jsou zásady skupiny, domény připojit, Vzdálená plocha a Encrypting File System. Také zavádění z VHD je možné s Professional Windows 8 Pro.

Optimalizovaný Win 8 Pro

Windows 8 Professional nejen zajistil, že je služba více uživatelsky příjemná. Tam byly také provedeny systémové technické vylepšení, jako je například zavedení UEFI namísto konvenční BIOS nebo integraci Secure Boot, který blokuje škodlivý software při spuštění. Kromě toho průzkumník ve Windows byla prodloužena Windows 8 Pro se nový panel nástrojů pásu, takže ty další připojené příkazy jsou přímo volit. Další novinkou je, že ISO soubory lze nyní nabootovat přímo a bez dodatečného softwaru.

Bezpečný a silný Win 8 Pro

Malé podniky a pokročilí uživatelé budou silně podporováni Windows 8 Professional v jejich provozu. Optimalizace uživatelského rozhraní v 8 Professional operačního systému Windows usnadňuje přístup k hlavním dokumentům a programům. Zvýšení výkonu pomocí různých optimalizací systému poskytuje bezpečnou a pevnou pracovní plochu. Zavedení nových funkcí a programů zajistí přesnější a pracovní postup. Celkově vzato, Microsoft poskytuje Windows 8 Pro a je to váš opravdu spolehlivý pracovní partner, ato jak pro zařízení s dotykovým displejem tak stejně jako pro standardní PC.

Dále vedoucí odkazy k "Windows 8 Pro"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Windows 8 Pro - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat