Windows Server 2019 Datacenter

Windows Server 2019 Datacenter
105 999,00 Kč

včetně DPH

Core:

Software ke stažení + licenční klíč
  • Microsoft
  • 100487-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
  • 15-30 minut
Zakupte systém Windows Server 2019 DataCenter a využívejte výhod spolehlivosti a...Více

Informace o výrobku "Windows Server 2019 Datacenter"

Zakupte systém Windows Server 2019 DataCenter a využívejte výhod spolehlivosti a výkonu

Edicí DataCenter systému Windows Server 2019 staví softwarová společnost z Redmondu na silných stránkách systému Windows Server 2016 a pomáhá velkým společnostem a organizacím, vybudovat si silnou a výkonnou síťovou strukturu. Nová verze přitom sází na řadu vylepšení a exkluzivních funkcí. Serverový operační systém přitom nabízí výhody zejména pro společnosti, které zakoupily Windows Server 2019 DataCenter a chtějí používat „hybridní cloudový scénář“. Součástí celkového balíčku je mimo jiné lepší propojení se službou Microsoft Azure díky použití nástroje „Project Honolulu“, který je založen na bázi prohlížeče.


Vyšší bezpečnost s Windows Server 2019
Bezpečnost je i nadále prvořadým tématem v oblasti serverů. I v edici Windows Server 2019 DataCenter reaguje společnost Microsoft opět na aktuální hrozby ze světové sítě a vylepšila svůj serverový operační systém na řadě míst. Pro uživatele je zajímavá především spolupráce Windows Defender Advanced ThreatProtection. Tento ochranný mechanismus se specializuje na detekci hrozeb bez podpisových souborů a chrání tak serverovým spojením účinně před rootkity a zero day útoky, které nejsou rozpoznány běžnými antivirovými programy. K dispozici je také snazší a lepší šifrování, které zahrnuje i síťovou komunikaci a virtuální stroje (VM).


Expresní aktualizace a lepší integrace služby Microsoft Azure
Uživatelé edice Windows Server 2019 DataCenter navíc mohou využívat výhod expresních aktualizací společnosti Microsoft, které jsou již známy z desktopového operačního systému Windows 10. Velkou výhodou je, že nové expresní aktualizace jsou podstatně menší než delta aktualizace, které byly v systémech Windows Server dosud běžné. Expresní aktualizace, které fungují podobně jako postupné zálohy dat, urychlují nejen stahování a instalaci, nýbrž také snižují počet potřebných restartů serveru.

Nová verze se navíc vyznačuje užším provázáním se službou Microsoft Azure. Ta naopak uživatelům edice Windows Server 2019 DataCenter otevírá nové možnosti, jako je například zjednodušená synchronizace souborů, zálohování pomocí Azure Backup nebo plnění souborových serverů soubory Azure z cloudu. Kromě připojení clusterů k Microsoft Azure existuje také možnost zálohování dat v cloudu pomocí nástroje Storage Migration Assistant.

Nová je rovněž lepší virtualizace serverů Linux pod Windows Server 2019 a jejich ochrana prostřednictvím „Schielded VM“, což bylo dříve možné pouze u serverů Windows. Prostřednictvím systému Windows Subsystem for Linux lze nyní systémem Windows Server 2019 do instalace systému Windows integrovat také distribuci systému Linux. To má tu výhodu, že je nyní možno servery Linux pohodlně spravovat ze serverů Windows pomocí linuxových příkazů. 


Flexibilní koncepce licencování pro velké organizace
Firmy, které zakoupí Windows Server 2019 DataCenter, mohou nadále využívat sofistikovaný koncept licencování, který boduje maximálně možnou flexibilitou. Stejně jako ve standardní edici Windows Server 2019 je i edice DataCenter licencována v závislosti na hardwaru prostřednictvím licencování na jádro včetně připojujících se zařízení, resp. připojujících se uživatelů. Stejně jako u předchozí verze nadále platí „minimum 8 jader“ na jeden procesor a „minimum 16 jader“ na server. 

PlatformaWindows
ProcesorProcesor s minimálně 1,4 GHz (jednojádrový), minimálně 1,3 GHz (vícejádrový) - doporučeno 3,1 GHz nebo více (jedno a více jader), maximální podpora 2 soketů CPU
Operační paměťminimálně 2 GB RAM (popř. 4 GB, pokud je systém Windows Server Essentials dodán jako VM), doporučeno 16 GB RAM, maximální podpora 64 GB
Grafická kartažádné údaje
Zvuková kartažádné údaje
Pevný diskMinimálně 160 GB místa na pevném disku se systémovým oddílem s minimální kapacitou 60 GB
Monitoržádné údaje
Optická jednotkaJednotka DVD (pro instalaci disku DVD)
Dále vedoucí odkazy k "Windows Server 2019 Datacenter"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Windows Server 2019 Datacenter - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat