Windows Server 2019 Datacenter 2 Core Add-On

Windows Server 2019 Datacenter 2 Core Add-On
13 439,00 Kč

včetně DPH

  • Microsoft
  • 100490-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
Zakoupení Windows Server 2019 DataCenter Core Add-on a optimalizace systémů...Více

Informace o výrobku "Windows Server 2019 Datacenter 2 Core Add-On"

Zakoupení Windows Server 2019 DataCenter Core Add-on a optimalizace systémů

Firmy, které zakoupí Windows Server 2019 DataCenter Core Add-on, tak získají dodatečné licence na jádro pro své instalace edice Windows Server 2019 DataCenter. Od přechodu na licencování za jádro v roce 2015 je DataCenter Core Add-on cenově výhodnou možností pro provoz systému. Jedná se o dosud nejvýkonnější serverový operační systém společnosti Microsoft a staví přitom na silných stránkách edice DataCenter systému Windows Server 2016. 

Firmy tak získají výhody množství exkluzivních funkcí a mají navíc možnost, vybudovat silné a stabilní síťové prostředí na základě „scénáře hybridního cloudu“. Celkový balíček obsahuje vedle vylepšené virtualizace serverů Linux a těsnější provázanosti s Microsoft Azure také vylepšené obrazy kontejnerů a dodatečné možnosti zabezpečení.

Optimalizace Linuxu, obrazy kontejnerů a expresní aktualizace
Firmy mohou s Windows Server 2019 poprvé využít výrazně vylepšeného začlenění a virtualizace serverů Linux pod Windows Server 2019 DataCenter. Součástí této integrace je mimo jiné ochrana systému Linux prostřednictvím „Shielded VM“. Tato možnost byla dosud k dispozici pouze pro servery Windows. Nová je rovněž integrace distribucí Linux přímo do instalace Windows prostřednictvím podsystému Windows. Díky tomu lze nyní servery Linux spravovat rovněž přímo ze serverů Windows pomocí všech běžných linuxových příkazů.

Rovněž v otázkách obrazu kontejneru mohou firmy, které zakoupí Windows Server 2019 DataCenter Core Add-on, využívat výhody novinek, jako je výrazně redukovaná velikost obrazu z přibližně 5 GB na cca 1,7 GB. Dodatečně vedle obrazů „nanoserver“ a „windowsservercore“ poskytuje nyní aktuální verze softwaru nový obraz nazvaný „windows“ s rozšířeným rozsahem funkcí. Díky přímému propojení s Kubernetes je nyní možné provozovat a spravovat i hybridní kontejnerová prostředí.

Aktuální verze serverového operačního systému přináší rovněž expresní aktualizace známé již ze serverového operačního systému Windows 10. Díky tomu jsou aktualizace nejen menší než dosud běžné delta aktualizace, nýbrž také enormně urychlují celý proces aktualizace zkrácením doby instalace a redukováním potřeb restartů. 

Bezpečnost s Windows Server 2019 DataCenter Core Add-on 
Windows Server 2019 má vhodnou odpověď na rostoucí množství hrozeb. Mimořádně zajímavá je rozsáhlá ochrana před nebezpečnými rootkity a zero-day útoky. To je možné díky užší spolupráci systému Windows Server 2019 se systémem Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP), který se specializuje na hrozby bez známých podpisových souborů. Prostřednictvím inteligentního cloudového připojení chrání tento mechanismus rovněž před hrozbami, které nejsou rozpoznány konvenčními antivirovými programy. Díky vylepšenému šifrování virtuálních strojů a síťového provozu jsou firemní data se systémem Windows Server 2019 bezpečnější než v předchozím systému softwarové společnosti z Redmondu.

Další výhody pro firmy, které zakoupí systém Windows Server 2019 DataCenter Core Add-on

  • Propojení s platformou Microsoft Azure: Díky téměř dokonalé spolupráci systému Windows Server 2019 se službou Microsoft Azure mohou uživatelé zálohovat svá data obratem ruky. Dále je možno ke službě Microsoft Azure připojit klastry a zálohovat data pomocí „Azure Backup“.
  • Storage Migrations Assistent: Rovněž nový Storage Migrations Assistent pomáhá uživatelům, kteří zakoupí Windows Server 2019 DataCenter Core Add-on, při migraci dat a datových serverů do Windows Server 2019 DataCenter. Jelikož je migrace do aktuální verze možná přes různá zařízení, je náročnost procesu tak nízká jako nikdy předtím.
  • Hyperkonvergentní infrastruktura: Hyperkonvergentní infrastruktura představuje aktuální trend v oblasti serverových aplikací. Pomocí aktuální verze serverového operačního systému realizuje společnost Microsoft tento trend mimo jiné zjednodušením důležitých metod deploymentu a managementu.
Platforma Windows
Procesor Procesor s minimálně 1,4 GHz (jednojádrový), minimálně 1,3 GHz (vícejádrový) - doporučeno 3,1 GHz nebo více (jedno a více jader), maximální podpora 2 soketů CPU
Operační paměť minimálně 2 GB RAM (popř. 4 GB, pokud je systém Windows Server Essentials dodán jako VM), doporučeno 16 GB RAM, maximální podpora 64 GB
Grafická karta žádné údaje
Zvuková karta žádné údaje
Pevný disk Minimálně 160 GB místa na pevném disku se systémovým oddílem s minimální kapacitou 60 GB
Monitor žádné údaje
Optická jednotka Jednotka DVD (pro instalaci disku DVD)
Dále vedoucí odkazy k "Windows Server 2019 Datacenter 2 Core Add-On"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Windows Server 2019 Datacenter 2 Core Add-On - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat