Windows Server 2019 Standard

Windows Server 2019 Standard
14 729,00 Kč

včetně DPH

Core:

Software ke stažení + licenční klíč
  • Microsoft
  • 100488-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
  • 15-30 minut
Nový systém Windows Server 2019 Standard je dalším vývojem oblíbeného operačního...Více

Informace o výrobku "Windows Server 2019 Standard"

Nový systém Windows Server 2019 Standard je dalším vývojem oblíbeného operačního systému Windows Server 2016. Je vhodný pro většinu scénářů infrastruktury a také pro workloads, jako je Microsoft SQL Server nebo Microsoft SharePoint. Kromě bezpečnostních standardů systému Windows Server 2016 poskytuje účinné funkce na ochranu před hrozbami. Byly tak vyvinuty virtuální stroje (VM), které chrání citlivé aplikace. Nyní jsou podporovány rovněž virtuální stroje Linux. Administrátoři mohou navíc jednoduchým způsobem snadno šifrovat segmenty sítě mezi servery. Nově je zavedena služba Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP). Ta v systému Windows Server 2019 Standard nabízí preventivní ochranu před útoky a zero day exploity. Rovněž umožňuje centrální správu celého bezpečnostního cyklu. 


Vysoce funkční nástroj pro správu serverů
Verze Windows Server 2019 umožňuje hybridní cloudové scénáře. Základem je Project Honolulu představený v roce 2017. Stávající prostředí systému Windows Server lze snadno propojit s novými cloudovými službami. Uživatel tak může do stávajících infrastruktur a aplikací snadno integrovat Azure Backup, Disaster Recovery, Azure File Sync a další služby společnosti Microsoft. Software „Project Honolulu“ byl oficiálně představen zároveň s oficiálním zveřejněním systému Windows Server 2019. Tento nástroj pro správu serverů je ústředním rozhraním pro správu serverů, které s grafickým uživatelským rozhraním nebo bez něj běží pod Windows 2019, 2016 nebo 2012R2. Typické úkoly, jako je sledování výkonu nebo konfigurace serverů, jsou snazší, protože jsou v Project Honolulu prováděny jiným způsobem. Zjednodušila se i zpráva služeb Windows v architekturách se smíšenými servery.

Menší kontejnery a infrastruktury HCI
Systém Windows Server 2019 Standard poskytuje vývojářům vyšší podporu než dosud při modernizaci stávajících aplikací, pokud pracují s kontejnerovými technologiemi. K tomu slouží Server obrazy kontejneru operačního systému Server Core Basis. Obrazy je možno zmenšit na třetinu jejich dosavadní velikosti. Tím se také přibližně o 72 % zkracuje doba stahování. K dispozici je rovněž podpora opensourcového kontejnerového systému Kubernetes. Hyperkonvergentní infrastruktury (HCI) jsou známy již ze systému Windows Server 2016 a programu Windows Server Software Defined. I v systému Windows Server 2019 jsou užitečná předkonfigurovaná řešení HCI. Pomáhají při plnění požadavků na výpočty a ukládání a je možné je snadno implementovat a škálovat. I tato řešení je možno spravovat pomocí Project Honolulu, čímž se výrazně usnadňuje každodenní práce s implementacemi HCI. 

Windows Server 2019 rozšiřuje výkonnost a spolehlivost 
Je také možné využití jako Remote Desktop Session Host (RDSH). Přitom je možno mezi uživateli sdílet programy založené na Windows nebo celou pracovní plochu, pokud běží na hostiteli. Zajímavé jsou rovněž nové funkce pro správu paměti. Služby Storage Migration Services (SMS) především umožňují aktualizaci starých souborových serverů na verzi 2019. Přitom jsou převzata data, přístupová oprávnění a nastavení. Migrace úložiště přenese identitu starého serveru na nový tak, aby se předchozí počítač mohl odpojit od sítě. Potřebný nástroj je obsažen v nástrojích Honolulu. Systém Windows Server 2019 Standard dále nabízí funkci Storage Replica. Byla obsažena již ve Windows Server 2016 edice Datacenter a slouží pro blokovou replikaci svazků mezi servery a clustery. Windows Server 2019 také přichází s grafickým rozhraním, které někteří uživatelé ve verzi 2016 postrádali.

Dokud nebudou k dispozici oficiální informace, je možno se z hlediska požadavků orientovat podle systému Windows Server 2016: 

Procesor: doporučen 1.4 GHz 64-bit EMT64 nebo AMD64, Quad-Core
Operační paměť: 512

Dále vedoucí odkazy k "Windows Server 2019 Standard"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Windows Server 2019 Standard - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat