Windows Server 2019 Standard Core Add-On

Windows Server 2019 Standard Core Add-On
2 719,00 Kč

včetně DPH

Core:

  • Microsoft
  • 100491-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
Zakoupení a flexibilní nasazení Windows Server 2019 Standard Core Add-on Windows Server...Více

Informace o výrobku "Windows Server 2019 Standard Core Add-On"

Zakoupení a flexibilní nasazení Windows Server 2019 Standard Core Add-on

Windows Server 2019 je nejnovějším operačním systémem společnosti Microsoft. Tento systém se opírá nejen o silné stránky předchozí edice, nýbrž dále výrazně rozšiřuje funkčnost a kvalitu, takže firmy a organizace mají možnost vybudovat silnou a stabilní síťovou infrastrukturu. 

Zatímco klasická standardní verze tvoří základ struktury systému, nabízí Windows Server 2019 Standard Core Add-on flexibilně použitelné dodatečné licence. Od přechodu z licencování za CPU na licencování za jádro s Windows Server 2016 jsou Core-Add-ons nákladově výhodnou možností, jak dovybavit výkonné servery jak při uvedení do provozu, tak i následně dodatečnými licencemi.

Důležité novinky ve Windows Server 2019 Standard
Firmy, které zakoupí Microsoft Windows Server 2019 Standard Core Add-on, budou využívat výhod v současné době nejvýkonnějšího serverového operačního systému firmy Microsoft. V porovnání s předchozí verzí Windows Server 2016 Standard přichází verze 2019 s řadou novinek. Mimo jiné například zmenšení obrazu jádra na přibližně 1,7 GB. 

Novinkou jsou rovněž expresní aktualizace, které jsou již používány v desktopovém operačním systému Windows 10. Díky tomu jsou aktualizace ve Windows Server 2019 popř. ve Windows Server 2019 Standard Core Add-on výrazně menší než dosud a vedle zkrácení doby instalací rovněž snižují počet potřebných restartů.

Vyšší bezpečnost se systémem Windows Server 2019 Standard Core Add-on 
Protože hrozeb ze sítě téměř denně přibývá, má téma bezpečnosti jednu z nejvyšších priorit i v nejnovějším přírůstku společnosti Microsoft. Verze systému Windows Server 2019 Standard se například vyznačuje výrazně vylepšeným šifrováním dat, virtuálními stroji a síťovým provozem. Výhodou je rovněž přímá spolupráce Windows Server 2019 se službou Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP). 

Tento ochranný mechanismus nevyžaduje žádné podpisové soubory a nabízí mnohem vyšší úroveň ochrany proti rootkitům a zero day útokům. Prostřednictvím cloudového připojení systém rovněž spolehlivě rozpoznává útoky, které nejsou rozpoznány konvenčními antivirovými programy. V systému Windows Server přenáší společnost Microsoft na virtuální linuxové stroje rovněž koncepci „Shielded VM“, která již byla zavedena v předcházející verzi. 

Další výhody pro firmy, které zakoupí Windows Server 2019 Standard Core Add-on

  • Subsystém Windows pro Linux: Nová verze systému Windows Server přináší nejen rozšířené koncepce zabezpečení pro linuxové servery, nýbrž také zjednodušuje jejich ovládání. Vedle přímé integrace distribuce Linux do instalace systému Windows je významnou funkcí i administrace serverů Linux ze serverů Windows pomocí příkazů Linux.
  • Hyperkonvergentní infrastruktura: Softwarová společnost z Redmondu sleduje systémem Windows Server 2019 trend směrem k hyperkonvergentní infrastruktuře tím, že výrazně zjednodušila některé metody správy a deploymentu.
  • Kompletní integrace Microsoft Azure: V aktuální verzi spolupracuje systém Windows Server ruku v ruce se službou Microsoft Azure. S využitím služby Azure Backup lze rychle synchronizovat data, zálohovat je a připojovat clustery k Microsoft Azure.
  • Lepší kontejnery: Pro systém Windows Server 2019 rozšířila společnost Microsoft svou přímou spolupráci s Kubernetes, což umožňuje provoz hybridních kontejnerových prostředí.
  • Storage Migrations Assistent: Další novinkou je také služba Migration StorageService, která mimo jiné pomáhá migrovat souborové servery a data na server 2019. Vedle možnosti migrace dat ze systémů NAS zde také přibyla užší spolupráce se službou Microsoft Azure. Protože lze pomocí služby Storage Migration Assistent využít jako zdroje řadu různých zařízení, je migrace pro uživatele, kteří zakoupí Windows Server 2019 Standard Core Add-on, snazší než kdy předtím.
Platforma Windows
Procesor Procesor s minimálně 1,4 GHz (jednojádrový), minimálně 1,3 GHz (vícejádrový) - doporučeno 3,1 GHz nebo více (jedno a více jader), maximální podpora 2 soketů CPU
Operační paměť minimálně 2 GB RAM (popř. 4 GB, pokud je systém Windows Server Essentials dodán jako VM), doporučeno 16 GB RAM, maximální podpora 64 GB
Grafická karta žádné údaje
Zvuková karta žádné údaje
Pevný disk Minimálně 160 GB místa na pevném disku se systémovým oddílem s minimální kapacitou 60 GB
Monitor žádné údaje
Optická jednotka Jednotka DVD (pro instalaci disku DVD)
Dále vedoucí odkazy k "Windows Server 2019 Standard Core Add-On"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Windows Server 2019 Standard Core Add-On - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat