Windows Thin PC

Windows Thin PC
780,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
  • Microsoft
  • 100615-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Anglicky
Podpora pro Windows 7 byla ukončena 14.01.2020. Windows Thin PC je speciální verzí...Více

Informace o výrobku "Windows Thin PC"

Podpora pro Windows 7 byla ukončena 14.01.2020.

Windows Thin PC je speciální verzí operačního systému Windows 7. Umožňuje proměnu počítačů se starším hardwarem na klienty Thin. Díky tomu může firma omezit nutnost nákupu nového hardwaru. Ušetří se rovněž náklady na koupi VDA licencí, protože pro klienty Thin nejsou nutné zvlášť. Vedle stacionárních počítačů lze tento operační systém použít i pro notebooky. Software umožňuje též bezdrátové využití vzdálené plochy, například prostřednictvím WiFi antény notebooku. Operační systém však nelze využívat ve virtuálních zařízeních, protože byl vyvinutý pro jiný účel. V prostředí systému Windows Thin PC může uživatel spouštět programy z následujících oblastí:

- Zabezpečení, správa, terminálová emulace
- Vzdálená plocha a podobné technologie
- Webový prohlížeč a instantní zprávy
- Náhled dokumentů a
- Rámec .NET a Java Virtual Machine.
Nejsou ovšem podporovány programy, v nichž sami cosi vytváříte, například programy balíčku Office.

Zapojení energeticky úsporných počítačů do firemní infrastruktury

Zakoupení systému Windows Thin PC je vhodné mimo jiné v situacích, kdy mají být dále využívány starší počítače nebo zařízení s nízkou spotřebou energie. Operační systém tak pomáhá podnikům snižovat náklady. Díky nižšímu výkonu vyžaduje Thin PC výrazně méně hardwarových zdrojů než „větší“ operační systémy.
Přesto však dokáže Thin PC pracovat s nástroji pro správu, jako je System Center. Centrální správa klientů Thin je velice jednoduchá. Aplikace mohou být využívány na základě rolí. To se týká i opravných kódů pro zabezpečení, dat a aktualizací. Pro vyšší míru bezpečnosti informačních technologií jsou k dispozici funkce známé z edice Enterprise jako BitLocker a AppLocker. Kromě toho mohou uživatelé Thin PC bezpečně přistupovat k podnikovým datům ze svých notebooků prostřednictvím funkce DirectAccess.

Použití graficky intenzivních aplikací nezávisle na hardwaru

Windows Thin PC využívá určité funkce servisního balíčku 1 pro Windows 7 a Windows Server 2008 R2. Ty umožňují přistupovat
k plochám Windows včetně efektu Aero prostřednictvím vzdáleného připojení. Zakoupením operačního systému Windows Thin PC umožníte méně výkonným zařízením využívat na dálku 3D aplikace nebo sledovat videa s vysokým rozlišením. Uživatel má možnost přes síť spouštět graficky náročné programy. V lokálním počítači nepotřebuje mít odpovídající hardware, protože výpočetní práci převezmou servery v rámci sítě. Thin PC je nástupcem systému Windows Fundamentals, který byl založen na operačním systému Windows XP a který si v průběhu let získal mnoho spokojených uživatelů. Windows Thin PC je ve své podstatě balíček funkcí Windows Embedded Standard. Ten je v různých obměnách využíván i mnoha výrobci klientů Thin pro základní vybavení „štíhlých“ počítačů.

Koupit Windows Thin PC pro firmu

Thin PC je operační systém na bázi osvědčeného systému Windows 7 Enterprise. Umožňuje nové využití stávajících počítačů v rámci podniku. Z počítačů, které nejsou dostatečně rychlé, aby mohly pracovat s úplnými operačními systémy Windows, se tak stanou klienti Thin. Ti pak splňují vysoké požadavky na zabezpečení a kompatibilitu. K tomu přispívají softwarové filtry, které mimo jiné brání uživatelům ukládat data na pevný disk. Prostřednictvím funkce RemoteFX umožňuje Thin PC rozsáhlé využití vzdálené plochy, v rámci kterého lze například přehrávat kvalitní multimediální obsahy připravené na jiných plochách resp. serveru.

Společnost Lizengo nabízí široký výběr původního softwaru sahající od operačních systémů až po antivirové programy. Pokud máte dotazy týkající se softwaru nebo jeho instalace, jsme vám k dispozici.

Procesor:
minimálně 1 GHz a 32 bitů (x86)

Operační paměť:
minimálně 1 GB

disponibilní paměť na pevném disku:
minimálně 16 GB

Grafika:
Grafický ovladač DirectX 9 s Windows Display Driver Manager 1.0 nebo vyšším

Disková jednotka:
bootovatelná jednotka DVD-ROM

Dále vedoucí odkazy k "Windows Thin PC"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Windows Thin PC - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat