lizengo Team
lizengo Team

KDO JSME A CO DĚLÁME?

lizengo je mladý, světu otevřený a mezinárodní internetový obchod, který se specializuje na prodej softwaru ke stažení od známých výrobců. V mezičase už se obchod pevně etabloval nejen v Německu, ale úspěšně funguje také na evropském trhu. 0d roku 2015 prodává lizengo software ke stažení ve 20 zemích a je tak předním internetovým obchodem v Evropě.

CO NABÍZÍME?

Günstige Preise
Preise

VÝHODNÉ CENY

Naším cílem je nabízet našim zákazníkům nízkou pořizovací cenu a komplexní služby. Oslovujeme tím soukromé i firemní zákazníky.

Service
Service

SLUŽBY

Zákazníkům poskytujeme odborné rady telefonicky, prostřednictvím živého chatu, sdílení obrazovky nebo e-mailu, a to od pondělí do pátku během našich úředních hodin (8:00 - 17:00 hod). Kromě toho pomáháme i při instalaci softwaru.

Garantie
Garantie

Díky naší garanci vrácení 100 % peněz se naši zákazníci nemusí obávat, že bychom je s jejich problémy někdy nechali na holičkách!

Výkonný ředitel – Tobias M. Zielke

Qualität
Qualität

KVALITA

V lizengo získáte ověřenou kvalitu za rozumné ceny. Náš vyškolený personál kontroluje, zda výrobky určené k prodeji splňují naše požadavky na kvalitu. Tím je zajištěno, že produktové klíče jsou výhradně novým a originálním zbožím, které je určeno pro evropský hospodářský prostor – ještě před tím, než ho nabídneme na naší prodejní platformě. Díky tomu se již nyní těšíme důvěře mnoha spokojených stálých zákazníků z celého světa. Se softwarem od lizengo máte jistotu, že je vše v pořádku.

Nachhaltigkeit
Nachhaltigkeit

UDRŽITELNOST

Téma udržitelnosti je pro naši společnost velmi důležité. Proto jsme v posledních letech zavedli opatření, která umožňují zodpovědnější využití našich stávajících zdrojů: téměř všechny procesy v lizengo jsou řízeny digitálně, a proto máme nízkou spotřebu papíru. Kromě toho mají naši zaměstnanci možnost požádat o zvýhodněné jízdní kupóny pro pracující, aby v zájmu životního prostředí mohli pro cesty do práce využívat systém veřejné dopravy.

B2B
B2B

B2B

V obchodě B2B najdou firemní zákazníci všechny softwarové produkty pro jejich oblast podnikání a také mají možnost spojit se prostřednictvím zákaznické podpory B2B se svou osobní kontaktní osobou. Kromě toho podporují naši odborníci vyškolení v oblasti B2B mnoho firemních zákazníků přímo na místě, pomáhají jim s připravovanými projekty, nabízejí komplexní poradenství při nákupu i podporu s licencemi a audity.

ODKUD POCHÁZÍME?

Internacionalizace Otevření B2B obchodu Obchodní model ověřen advokátní kanceláří IT-Recht Kanzlei, získání certifikační značky Certifikace Trusted Shops a Chip Leading Shop Založení
Zufriedenheit 2.000.000 šťastných zákazníků
Mitarbeiter 100 zaměstnanců
Bewertungen 4.8 hodnocení TrustedShops od
19 000 hodnotících

VSTUPTE

Chcete vědět, kde pracujeme? Podívejte se do budovy naší firmy.

JAKÁ JE NAŠE VIZE?

Jsme rozmanití: lizengo je mezioborovou a multikulturní společností

Vision 1

V posledních letech se náš tým rozšířil o zaměstnance v oblasti marketingu, vývoje, cizojazyčné zákaznické podpory, nákupu, prodeje a sekretariátu. Tímto způsobem jsme byli schopni neustále zlepšovat náš internetový obchod, rozšiřovat naši nabídku produktů a zvětšovat počet našich stálých zákazníků.

Vision 2

Týmová práce a otevřená firemní kultura pro nás nejsou žádné prázdné fráze, ale skutečné hodnoty. Vnímáme se jako velký, rozmanitý a silný tým. Dobrá spolupráce mezi našimi zaměstnanci je založena především na vzájemném respektu a důvěře. Ve společnosti lizengo by každý měl mít příležitost plně rozvíjet svůj potenciál v pozitivní pracovní atmosféře a najít svou osobní výzvu.

Vision 3

Otevřenost vůči světu a multikulturnost jsou pro nás zvláště důležité: Jako společnost vždy chceme dostát rozmanitým potřebám globalizovaného světa a netolerujeme žádnou formu vyloučení. Multikulturní složení našeho týmu odráží mezinárodní orientaci společnosti lizengo: jedině tak můžeme v multikulturním světě dodávat nabídky šité na míru.

Vision 4

Naší vizí je stát se největším internetovým obchodem softwaru ke stažení a dát lidem po celém světě možnost kdykoli koupit tu správnou nabídku odpovídající jejich individuálním potřebám. Tím, že vždy zajišťujeme rozsáhlý výběr špičkového značkového softwaru, bezkonkurenčně nízké ceny a vysokou úroveň zákaznické přívětivosti, se jako mezinárodní společnost neustále rozvíjíme, čímž se každý den přibližujeme k našemu cíli.

Live Chat Live Chat