lizengo Team
lizengo Team

KDO JSME A CO DĚLÁME?

lizengo je mladá, kosmopolitní a mezinárodní společnost v oblasti elektronického obchodování, která v Kolíně nad Rýnem provozuje největší internetový obchod pro stahování softwaru pro známé výrobce v Evropě. Společnost byla založena jako start-up v roce 2013 a nyní jsme se úspěšně etablovali po celém Německu s profesionálními službami a rozmanitým portfoliem produktů. S naším online obchodem jsme aktivní jak v B2C, tak v B2B. V rámci externích a interních konzultačních služeb nabízíme také profesionální poradenství ohledně nadcházejících auditů, licenčních modelů, otázek optimalizace procesů a mnoho dalšího. Mezitím se lizengo rozrostlo na dospělou společnost, která také získala mezinárodní oporu: Jsme aktivní ve 20 zemích, a proto provozujeme největší internetový obchod pro stahování softwaru v Evropě.

CO NABÍZÍME?

Günstige Preise
Preise

VÝHODNÉ CENY

Naším hlavním cílem je vždy nabídnout našim zákazníkům výhodnou nákupní cenu a komplexní služby. Přitom oslovujeme zákazníky B2C i B2B.

Service
Service

SLUŽBY

Od pondělí do pátku poskytujeme našim zákazníkům odborné poradenství telefonicky, živý chat, sdílení obrazovky nebo e-mail během pracovní doby (8:00 – 17:00) – tímto způsobem také pomáháme při instalaci softwaru zakoupeného od lizengo.

Garantie
Garantie

„Díky naší 100% záruce vrácení peněz se naši zákazníci nemusejí obávat, že je v nouzi necháme na holičkách!“

Výkonný ředitel – Tobias M. Zielke

Qualität
Qualität

KVALITA

lizengo znamená osvědčenou kvalitu za přijatelné ceny. Náš vyškolený personál předem zkontroluje, zda výrobky určené k prodeji splňují naše vysoké standardy kvality. Tím je zajištěno, že u produktových klíčů se jedná výhradně o nové a originální zboží, které je určeno pro evropský hospodářský prostor. Až po úspěšném ověření se může zboží dostat na naši prodejní platformu. Tímto způsobem již nyní požíváme důvěry mnoha spokojených stálých zákazníků po celém světě. Se softwarem od lizengo jste na bezpečné straně.

Nachhaltigkeit
Nachhaltigkeit

UDRŽITELNOST

Na udržitelnost klade naše společnost velký důraz. Proto jsme v posledních letech zavedli zesílená opatření, abychom zajistili odpovědnější využívání stávajících zdrojů: Pro zásadní snížení spotřeby papíru jsou téměř všechny procesy v lizengu řízeny digitálně. Naši zaměstnanci mají navíc možnost požádat o zvýhodněnou pracovní jízdenku na cestu do práce – v zájmu životního prostředí – veřejnou dopravou.

B2B
B2B

B2B

Naši zákazníci B2B mají přístup ke specializovanému zákaznickému servisu, který je podporuje vždy v jejich mateřském jazyce. Obchodní tým v případě potřeby také poskytuje podporu na místě, doprovází vás nadcházejícími projekty a nabízí poradenství ohledně nákupu na míru, jakož i komplexní podporu pro otázky týkající se licencí a plánovaných auditů. Naši techničtí konzultanti jsou externě odpovědní za předběžné audity a technické poradenství – týkající se například optimalizace procesů. Interně spravují testovací prostředí a poskytují interní poradenství, workshopy a mnohé další činnosti. Po uskutečnění nákupu pokračujeme v intenzivní profesionální podpoře zákazníka doprovázené komplexními službami.

ODKUD POCHÁZÍME?

Internacionalizace Otevření B2B obchodu Obchodní model ověřen advokátní kanceláří IT-Recht Kanzlei, získání certifikační značky Certifikace Trusted Shops a Chip Leading Shop Založení
Zufriedenheit 2.000.000 šťastných zákazníků
Mitarbeiter 100 zaměstnanců
Bewertungen 4.8 hodnocení TrustedShops od
19 000 hodnotících

VSTUPTE

Chcete vědět, kde pracujeme? Podívejte se do budovy naší firmy.

NAŠE VIZE

lizengo jako interdisciplinární a multikulturní společnost

Vision 1

V posledních letech se náš tým rozšířil o kolegy z oblasti marketingu, vývoje, zákaznického servisu v cizím jazyce, nákupu, prodeje a sekretariátu. Tímto způsobem jsme byli schopni neustále zlepšovat naše obchodní vlastnosti, rozšiřovat sortiment a naši zákaznickou základnu.

Vision 2

Týmová práce a otevřená firemní kultura pro nás nejsou prázdné fráze, ale zažité a žité hodnoty. Vidíme se jako velký, rozmanitý a silný tým: Dobrá spolupráce mezi našimi kolegy je založena na vzájemném respektu a důvěře. V lizengo dostává každý zaměstnanec příležitost objevit svou vlastní výzvu, aby mohl plně rozvinout svůj jedinečný potenciál v pozitivní pracovní atmosféře.

Vision 3

Také otevřenost a multikulturalismus jsou pro nás zvláště důležité: Jako společnost chceme za všech okolností vyhovět různým potřebám globalizovaného světa a netolerujeme žádné vyloučení. Multikulturní složení našeho týmu odráží mezinárodní orientaci lizengo: Tímto způsobem můžeme v multikulturním světě vždy dodávat na míru šité nabídky.

Vision 4

Snažíme se vždy poskytovat výjimečně pohodlný zážitek z nakupování po celém světě prostřednictvím našich optimálních nabídek a přizpůsobených služeb. Tím, že vždy zajišťujeme rozsáhlý výběr vysoce výkonného značkového softwaru ve spojení s nepřekonatelně nízkými cenami a vysokou mírou vstřícnosti vůči zákazníkům, neustále rosteme jako mezinárodní společnost, a proto se každý den přibližujeme k našemu cíli.

Live Chat Live Chat