O nás

 

Podrobnou firemní brožuru najdete zde:

Download

Lizengo je mladý, kosmopolitní a mezinárodně zavedený internetový obchod, který se specializuje na prodej softwaru od renomovaných výrobců, a to formou downloadu. Chceme svým zákazníkům neustále nabízet výhodnou nákupní cenu, ale také rozsáhlý servis. Stejnou měrou oslovujeme běžné spotřebitele i firemní zákazníky. Kdykoliv Vám odborně poradíme telefonicky, prostřednictvím živého chatu nebo e-mailem – a navíc Vám pomůžeme také s instalací Vašeho softwaru.

Jsme zaměřeni na produkty společnosti Microsoft, nebojíme se však přijímat pro naše zákazníky i komplexnější tržní niky, abychom jim poskytli co nejlepší nákupní zážitek. Svou pestrou paletu produktů průběžně rozšiřujeme, takže Vám stále můžeme nabízet aktuální softwarové produkty za atraktivní ceny. Pozitivní zkušenosti více než 2 000 000 spokojených mezinárodních zákazníků hovoří samy za sebe.

lizengo-team

Tobias M. Zielke, CEO:

„Díky naší 100% záruce vrácení peněz se naši zákazníci nemusí obávat, že by se svými problémy zůstali sami napospas!“

U firmy Lizengo obdržíte ověřenou kvalitu

Náš vyškolený personál ověří, zda výrobky určené k prodeji splňují naše kvalitativní požadavky, a zaručí tak, jsou nové a určené pro Evropský hospodářský prostor dříve, než dojde k jejich zahrnutí do našich prodejních platforem. Díky tomu se již teď těšíme důvěře mnoha spokojených stálých zákazníků po celém světě. Se softwarem od Lizengo jste v bezpečí

Naším heslem je rozmanitost: lizengo jako interdisciplinární a multikulturní společnost

V posledních několika letech byl náš tým rozšířen o kolegyně a kolegy z oblasti marketingu, vývoje, vícejazyčného zákaznického servisu, nákupu, prodeje a sekretariátu. Díky tomu se nám daří průběžně vylepšovat náš internetový obchod, rozvíjet paletu produktů a rozšiřovat klientelu.
Mezitím jsme se etablovali v silné pozici nejen v Německu, ale stejně úspěšní jsme i na celoevropském trhu. Jako přední evropský internetový obchod prodáváme náš software ke stažení ve dvaceti zemích již od roku 2015. Klademe přitom vždy velký důraz na kosmopolitismus a multikulturalismus: jako společnost se vždy snažíme vyhovět nejrůznějším potřebám globalizovaného světa a netolerujeme žádné vyčleňování. Mezinárodní orientaci lizengo ostatně odráží i multikulturní složení našeho týmu: tímto způsobem můžeme v multikulturním světě vždy poskytovat na míru šité nabídky.

Centrála v Kolíně nad Rýnem

Chtěli byste vědět, jak pracujeme?
V tom případě se trochu porozhlédněte po naší firmě!

 Více než 95 spolupracovnic a spolupracovníků, kolegyň a kolegů z mnoha různých zemí a různých oddělení se každý den maximálně snaží, aby Vám poskytli software za atraktivní ceny a vždy profesionální a komplexní služby, jako například podporu rodilými mluvčími po telefonu, v živém chatu, e-mailem, pomocí sdílení obrazovky, ale i v oblasti doporučení nákupu, převzetí auditu nebo v případě jakýchkoli dotazů týkajících se produktů, které nabízíme.

Lizengo je vaším spolehlivým partnerem pro bezpečný a levný software prodávaný formou downloadu – přesvědčte se sami!

Naposledy prohlíženo
Live Chat Live Chat