Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů a důvěra je pro nás důležitá. Bereme ochranu vašich osobních údajů velmi vážně a respektujeme vaše soukromí a osobní práva. Každý, kdo nakupuje na internetu se musí ujistit, že jeho údaje nespadnou do nepovolaných rukou. Pro důvěryhodné využívání našich služeb využíváme vaše údaje v souladu s platnými předpisy na ochranu osobních údajů. Takže se vždy můžete cítit bezpečně při návštěvě našich stránek, níže vás budeme vás informovat, jaké údaje máte u nás shromážděné a k čemu se používají.

Prohlášení o ochraně osobních údajů a dat

Osobní údaje zákazníků jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Osobní údaje zákazníků jsou plně zabezpečeny proti zneužití. Objednávkou služby zákazník souhlasí s tím, že jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení, telefonní číslo, email a adresa a také případně fakturační údaje, poskytnuté poskytovateli, budou použity pro účely vyřízení objednávky a nebudou zneužity. Zejména nebudou poskytnuty třetím stranám, využity k periodické reklamě a budou chráněny v souladu s předpisy České republiky.

Kupující má právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu včetně dalších zákonných práv k těmto údajům. Osobní údaje je možno na základě písemné žádosti zákazníka odstranit z databáze. Osobní údaje zákazníků jsou plně zabezpečeny proti zneužití. Osobní údaje zákazníků dodavatel nepředává žádné další osobě.

Zákazník souhlasí se shromažďováním, zpracováním a použitím svých údajů provozovatelem e-shopu lizengo.cz teď a v budoucnosti, v souladu s českým právem, obzvláště se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších úprav. E-shop lizengo.cz tímto informuje uživatele, že mají právo žádat o nahlédnutí, opravu a odstranění svých údajů. 

Poslední úprava všeobecných podmínek proběhla 15.02.2016

 

Naposledy prohlíženo
Live Chat Live Chat