Windows 10 Enterprise

Windows 10 Enterprise
2 990,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
  • Microsoft
  • 100008-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
Windows 10 Enterprise je speciálně navržená verze nového operačního systému společnosti...Více

Informace o výrobku "Windows 10 Enterprise"

Windows 10 Enterprise je speciálně navržená verze nového operačního systému společnosti Microsoft pro podnikání. Tato verze obsahuje kromě součástí systému Windows 10 Pro další funkce, které zjednodušují každodenní práci tak, aby bylo možné pracovat efektivněji. Díky kompatibilitě s dotykovými zařízeními jste mnohem flexibilnější než kdy jindy, a můžete zdokonalovat své nápady téměř kdekoliv.
Moderní a uživatelsky přívětivé rozhraní umožňuje intuitivní práci a návrat do nabídky Start zajišťuje nezbytnou přehlednost. Systém Windows 10 Enterprise se také automaticky přizpůsobí jakémukoli zařízení a jeho individuálním vlastnostem. Pohled na stolním počítači se například liší od pohledu na tabletu. Díky téměř nezměněným systémovým požadavkům je možné používat systém Windows 10 Enterprise také na starších zařízeních a pro stabilitu systému není nutný žádný nový hardware.


Speciální funkce Windows 10 Enterprise Edition

  • "Direct Access" pro transparentní a zabezpečený přístup mobilních spolupracovníků k podnikové síti
  • Microsoft "AppLocker" je rozšířený nástupce Software Restriction Policies (SRP), který administrátorům pomáhá předcházet spuštění nebo instalaci nežádoucího software
  • "BranchCache", který vyžaduje Windows Server z roku 2012, před přístupem k souboru na vzdáleném serveru zkontroluje, zda místní počítač s rychlejším připojením již neukládá identickou kopii
  • "DeviceGuard" vám umožní nastavit povolené zdroje aplikace
  • "Windows To Go" vám umožní instalovat Windows 10 Enterprise na USB klíčenku


Windows 10 Enterprise - kompletní řešení pro podniky
Kromě těchto exkluzivních funkcí nabízí Windows 10 Enterprise další podnikové funkce, jako je připojení k doméně, správa zásad skupiny, nástroj BitLocker, firemní režim pro aplikaci Internet Explorer EMIE, Remote Desktop, vyhrazený přístup 8.1, stejně jako Hyper-V-Client. Windows 10 Enterprise samozřejmě disponuje všemi novými funkcemi, jako je jazykový asistent Cortana, nový internetový prohlížeč Microsoft Edge, režim Continuum pro dotyková zařízení a rozpoznávání obličeje a otisků prstů pro větší bezpečnost.
Společné programy pro poštu, kalendář, hudbu, fotografie a videa, jakož i nové rozhraní DirectX 12 pro optimalizaci grafiky, jsou také součástí operačního systému Windows 10 Enterprise. Navíc verze Microsoft Windows 10 Enterprise nabízí schopnost připojit se k adresáři a službě správy identit v prostředí cloud Azure Active Directory. Jednoduché přihlášení umožňuje uživatelům přístup k mnoha cloudovým aplikacím SaaS, včetně DropBox, Office 365 a Concur.


Odborná podpora počítače prostřednictvím Windows 10 Enterprise
Windows bude v budoucnosti fungovat pouze jako služba, a proto po Windows 10 nejsou plánovány žádné další verze. Proto se Microsoft nezaměřuje pouze na optimalizaci systému a řešení problémů. Princip „Windows jako služba“ pak také zahrnuje nové funkce, které nebyly součástí v době nákupu. Windows 10 Enterprise se tak neustále rozšiřuje a zlepšuje.

Platforma Windows
Podporovaný operační systém Windows 10
Procesor Procesor nebo SoC s alespoň 1 GHz
Pracovní paměť 1 GB pro 32-bitů nebo 2 GB pro 64-bitů
Místo na disku 16 GB pro 32-bitový operační systém nebo 20 GB pro 64-bitový operační systém
Grafická karta DirectX 9 nebo vyšší s WDDM 1.0
Zvuková karta není uvedeno

Dále vedoucí odkazy k "Windows 10 Enterprise"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Windows 10 Enterprise - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat