Windows 10 Pro for Workstation

Windows 10 Pro for Workstation
5 385,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
  • Microsoft
  • 100374-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
Microsoft vyvinul Windows 10 Pro pro pracovní speciálně pro uživatele, kteří mají vysoké...Více

Informace o výrobku "Windows 10 Pro for Workstation"

Microsoft vyvinul Windows 10 Pro pro pracovní speciálně pro uživatele, kteří mají vysoké požadavky na maximální výkon v práci. Standardní verze Windows 10 Pro je v současné době omezena na 2 TB paměti RAM a 2 procesory současně. Díky Windows 10 Pro for Workstation Download je možné využívat až 6 TB paměti RAM a 4 CPU současně. Díky tomu dramaticky vzroste zejména výkon aplikací náročných na CPU a paměť (zpracování fotek a videa, CAD, simulace, 3D rendering). Minimální systémové požadavky se ovšem nemění, takže Windows 10 Pro pro pracovní stanice sám o sobě nevyžaduje žádný dodatečný výkon.

Tento operační systém je navíc prvním programem od společnosti Microsoft, který podporuje ReFS jako systém souborů. Ve srovnání s NTFS se výrazně zvyšuje bezpečnost souborů. ReFS automaticky opravuje chyby, které se vyskytují například u RAID pole pevných disků, přepsáním vadných sektorů na jiných discích soubory ze zdravého pevného disku. Microsoft navíc s tímto systémem souborů nabízí zabezpečení, které se týká také cloudových aplikací a splňuje tak i komerční požadavky. ReFS rovněž nabízí přirozeně lepší ochranu proti možným vadným datům, které mohou vznikat při trvalém provozu extrémně velkých svazků pevných disků. Díky tomu je tato verze Windows 10 Pro nejbezpečnější volbou jak pro firmy, tak i pro osoby samostatně výdělečně činné.

Díky integraci SMB Direct urychluje Windows 10 Pro for Workstation Key výměnu souborů mezi dvěma nebo více zařízeními. Operační systém poskytuje výhody ve třech oblastech. Zvyšuje se propustnost dat v okamžiku, kdy mezi s sebou komunikují dvě zařízení, na kterých je tento nový oprační systém nainstalovaný. Mnohem nižší latence také přináší možnost práce se síťovými disky tak, jako by byly fyzicky přítomny na daném zařízení. V neposlední řadě SMB Direct výrazně snižuje vytížení CPU. I při velmi velkém množství dotazů během krátké doby z různých zdrojů se výkon CPU tak výrazně nezmění a pro práci zůstává zachován plný výkon.

Systém Windows 10 Pro for Workstation Download navíc opravňuje všechny uživatele k používání paměti NVDIMM. Tato snižuje latenci při práci se všemi diskovými jednotkami. NVDIMM je pracovní paměť, která ale není nestálá a je tak při dalším použití systému opět k dispozici. I po úplném vypnutí systému je tak možné při dalším spuštění systému okamžitě pokračovat v práci, aniž by bylo nejprve nutné znovu nahrávat veškeré programy a data z mnohem pomalejších pevných disků. Windows 10 Pro for Workstation Key tak také zvyšuje energetickou účinnost, protože systémy je možné zcela vypnout, aniž by kvůli tomu docházelo ke ztrátě času a produktivity.

CPU: minimálně 1,0 GHz. Podpora procesorů Xeon a Epyc. Až 4 CPU na základní desce.

RAM: minimálně 2 GB. Maximálně 6 TB.

Pevný disk: minimálně 20 GB volné paměti pro operační systém.

Grafická karta: Předpokladem je grafická karta s DirectX 9, některé aplikace vyžadují DirectX 10 pro lepší výkon.

Displej: rozlišení minimálně 1024 * 600 pixelů.

Dále vedoucí odkazy k "Windows 10 Pro for Workstation"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Windows 10 Pro for Workstation - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat