Windows 8.1 Enterprise

Windows 8.1 Enterprise
1 699,99 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
  • Microsoft
  • 100407-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
Verze Enterprise operačního systému společnosti Microsoft byla softwarovou společností ze...Více

Informace o výrobku "Windows 8.1 Enterprise"

Verze Enterprise operačního systému společnosti Microsoft byla softwarovou společností ze Seattlu přizpůsobena potřebám firemních zákazníků. Díky tomu toho zahrnuje verze Microsoft Windows 8.1 Enterprise Download vedle všech funkcí základní verze Windows 8 a vylepšení aktualizace Windows 8.1 i různé další funkce, které chybí ve verzích operačního systému pro koncové uživatele. Navíc se operační systém vyznačuje přepracovaným rozhraním, které uživateli poskytuje podporu při efektivním využívání systému. Velkým trumfem verze Windows 8.1 Enterprise je možnost fungování na různých platformách, jako jsou stolní počítače, notebooky, tablety a smartphony. Díky optimalizované podpoře zařízení s dotykovým displejem je možná profesionální práce i s chytrými zařízeními.

Vyšší zabezpečení pro firemní sítě

Právě v profesionálním prostředí je bezpečnost IT na prvním místě. S klíčem Windows 8.1 Enterprise Key získávají firmy klíč k maximalizaci zabezpečení podnikové sítě, aniž by příliš omezovaly svobody zaměstnanců. Součástí této koncepce zabezpečení jsou speciální metody autentizace uživatelů pomocí virtuálních chytrých karet a možnost použití snímačů otisků prstů pro ověřování uživatelů prostřednictvím systému Windows Biometric Framework (WBF). Navíc mají administrátoři systému prostřednictvím aplikace AppLocker možnost, blokovat centrálně přístup a spouštění programů, skriptů, klientů a instalačních programů a přiřazovat individuální přístupová práva. K tomu přibyla funkce DirectAccess, která uživatelům umožňuje přístup k podnikovým zdrojům, aniž by k tomu byla nutná virtuální privátní síť (VPN).

Šifrování disků a Windows To Go

Stejně jako varianta Enterprise předchozích verzí Windows 7 a 8, přináší i tato verze 8.1 pro profesionální použití technologii BitLocker. Šifrování disků optimalizované pro aktuální verzi uživateli umožňuje šifrovat jak systémovou jednotku, tak i libovolné další pevné disky a vyměnitelné nosiče dat. Velkou výhodou pro firmy, které chtějí svá citlivá data uchovávat v bezpečí, je vylepšený nástroj BitLocker. Další funkcí, která hovoří pro Windows 8.1 Enterprise Download, je praktická funkce Windows To Go. Pomocí této funkce lze plně provozuschopný operační systém Enterprise včetně firemních aplikací a chráněných firemních dat přenést na bootovací USB disk. To je tedy ideální pro neomezenou práci v bezpečném prostředí i na služebních cestách.

Návrat ke starým silným stránkám

Vedle všech inovací a zvláštností nabízí firemní verze samozřejmě také komfort verzí pro koncové uživatele. Ve verzi Enterprise se tak vrátilo také tlačítko Start, které významně usnadňuje navigaci. Výrazně lepší ovládání na různých koncových zařízeních umožňuje i volitelné přepínání mezi rozhraním Metro s charakteristickými dlaždicemi a standardní pracovní plochou. Klíč Windows 8.1 Enterprise se tedy vyplatí všem profesionálním uživatelům, kteří hledají operační systém s moderním uživatelským rozhraním, intuitivní ovladatelností a vysokými bezpečnostními standardy.

Důležité novinky ve verzi Windows 8.1 Enterprise

- Optimalizace ovládání jak pro dotykové obrazovky, tak i pro myš a klávesnici.
- Intuitivní ovládání díky návratu tlačítka start.
- Zjednodušené zpracování firemních dat na cestách a při mobilním nasazení vytvořením přenosného systému Windows na USB disku (Windows To Go).
- Centrální řízení přístupu k podnikovým zdrojům bez připojení VPN přes DirectAccess.
- Správa přístupových práv a zásad skupiny prostřednictvím aplikace AppLocker.
- Bezpečný proces autentizace uživatelů pomocí virtuálních chytrých karet a biometrických snímačů otisků prstů.

Procesor 1-GHz CPU
Operační paměť 1 GB (32 bit), 2 GB (64 bit)
Grafikkarte Grafický procesor DirectX 9
Zvuková karta žádné údaje
Pevný disk 16 GB (32 bit), 20 GB (64 bit)
Obrazovka Minimální rozlišení 1024x768 pixelů, doporučené rozlišení minimálně 1366x768 pixelů
Dále vedoucí odkazy k "Windows 8.1 Enterprise"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Windows 8.1 Enterprise - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat