SQL Server 2019 Standard

SQL Server 2019 Standard
19 500,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
 • Microsoft
 • 100578-CZ
 • Nový
 • Platná trvale
 • Anglicky
 • 15-30 minut
Microsoft SQL Server 2019 Standard - Řešení pro malé firmy Společnosti, které si pořídí...Více

Informace o výrobku "SQL Server 2019 Standard"

Microsoft SQL Server 2019 Standard - Řešení pro malé firmy

Společnosti, které si pořídí Microsoft SQL Server 2019 Standard, získají mimořádně efektivní a vysoce výkonný software pro správu databází přizpůsobený potřebám firem. U svého nejnovějšího přírůstku softwarové řady sází společnost Microsoft jak na rozšíření řady funkcí předchozí verze SQL Server 2017, tak i na inovace, které se zaměřují na další témata, jako je strojové učení, cloudové aplikace a big data. Novinkou je, že softwarová společnost do systému SQL Server 2019 přidala nové konektory. Nyní mohou uživatelé komfortně využívat SQL server k dotazování jiných databází. Mezi ně patří např. Teradata, MongoDB, Oracle a různé generické zdroje dat ODBC.

S verzí SQL Server 2019 budete ideálně připraveni na velké objemy dat
Aby byly společnosti, které zakoupí Microsoft SQL Server 2019 Standard, připraveny i na rozsáhlé big data workloads, integruje Microsoft v podobě big data frameworků „Apache Spark“ a Hadoop Distribute File System (HDFS) současně oba nejdůležitější frameworky týkající se tématu Big Data. Interoperabilitou umožňuje software pro instrumentaci kontejnerů Kubernetes, ty naopak zajišťují, že workloads je možno provádět jak lokálně, tak i mimo rámec různých veřejných cloudů. 

Podtrženo a sečteno, softwarová společnost z Redmondu tak uživatelům umožňuje práci s velkými objemy dat až do rozsahu 100 terabajtů na jednu databázi. To umožňují také další nové funkce, jako je Online Transaction Processing (OLTP) a Data Warehousing. Vedle toho došlo k přepracování techniky PolyBase a používaných paměťových enginů. Díky nově navržené technologii PolyBase lze nyní provádět dotazy i na data, která jsou uložena v Azure Blob Storage, popř. Hadoop. Novinkou je rovněž rozšíření podpory clusterů Hortonworks-Hadoop, clusterů Cloudera a paměti Azure.

Microsoft rozšiřuje osvědčené funkce
Společnosti, které zakoupí Microsoft SQL Server 2019 Standard u Lizengo, ušetří nejen hotové peníze, nýbrž také získají tu výhodu, že se Microsoft soustředí na silné stránky předchozí edice a ve verzi 2019 je důsledně rozšiřuje. Verze Microsoft SQL Server 2019 Standard tak svým uživatelům nabízí například rozšířené funkce pro zpracování diagramů. Neméně atraktivní je skutečnost, že je nyní podporováno přímé použití Java kódu. Díky použití stejné infrastruktury, která je využívána pro kód Python a R, je to výhodné pro služby strojového učení. 

Nejdůležitější novinky verze SQL Server 2019 v přehledu

 • Nové konektory propojují edici Microsoft SQL Server 2019 Standard s databázemi, jako jsou MongoDB, Teradata, Oracle a Co., což eliminuje předchozí bariéry pro analýzy.
 • Azure SQL DB Hyper Scale tak jako vysoce škálovaná služba umožňuje automatické přizpůsobování i pro velké workloads v rozsahu až 100 terabytů na jednu databázi.
 • Komplexní rozšíření funkcí pro zpracování grafů známých již z předchozí edice.
 • Přímé spouštění Java kódu a používání kódu Python R pro služby strojového učení.
 • Přepracování techniky PolyBase a paměťových enginů.
 • Integrace obou výkonných big data frameworků Apache Spark a Hadoop Distribute File System (HDFS).
 • Možnost spouštět workloads jak v lokálním prostředí, tak i přes více veřejných cloudů.
Platforma Windows, Linux, Mac
Operační systém Windows 10, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Red Hat Enterprise Linux 7.3, Red Hat Enterprise Linux 7.4, SUSE Enterprise Linux Server v12 SP2, Ubuntu 16.04LTS, Docker Engine 1.8+
Procesor x64 1,4-GHz CPU (minimum), x64 CPU 2,0 GHz nebo rychlejší (doporučeno)
Operační paměť 1 GB (minimum), 4 GB (doporučeno)
Síť Gigabit (10/1000/1000baseT) Ethernernetový adaptér
Zvuková karta n.ú.
Grafická karta n.ú.
Hard disk 6 GB (minimum)
Monitor Monitor Super VGA s minimálním rozlišením 800 x 600 (doporučeno je vyšší rozlišení)
Optická jednotka Jednotka DVD (pro instalaci z disku DVD)
Dále vedoucí odkazy k "SQL Server 2019 Standard"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
SQL Server 2019 Standard - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat