Microsoft Exchange Server 2019 - 1 Standard Device CAL

Microsoft Exchange Server 2019 - 1 Standard Device CAL
1 799,99 Kč

včetně DPH

  • Microsoft
  • 100534-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
Přístrojová CAL Microsoft Exchange Server 2019 – licenční řešení pro firmy vázané na...Více

Informace o výrobku "Microsoft Exchange Server 2019 - 1 Standard Device CAL"

Přístrojová CAL Microsoft Exchange Server 2019 – licenční řešení pro firmy vázané na zařízení

Aby mohli uživatelé využívat obrovské množství předností aplikace Microsoft Exchange Server 2019, potřebují příslušné licence pro jednotlivé uživatele resp. zařízení. Na tomto místě nabízí společnost Microsoft jak licence vztahující se na osoby (uživatelské CAL) nebo přístrojové licence. Oba typy licencí je přitom možno libovolně navzájem kombinovat. 

Tímto způsobem může firma vybudovat softwarový systém přizpůsobený jejím potřebám, který výrazně zjednodušuje spolupráci mezi jednotlivými zaměstnanci, odděleními a celými pobočkami podniku. Kromě toho umožňuje přístrojová CAL Microsoft Exchange Server rychlé a nekomplikované rozšiřování stávající systému o další zařízení. Přístrojové licence jsou k dispozici jednotlivě, ale i v balíčcích obsahujících pět, deset nebo více licencí. Díky tomu podniky využívají výhod cenově výhodných licencí. 


V čem spočívá rozdíl mezi uživatelskými a přístrojovými licencemi?
Uživatelské licence umožňují osobní licencování aplikace Microsoft Exchange Server 2019 pro speciálního uživatele. Uživatel tak získá vlastní přístupové údaje a současně i přístup k software nezávisle na zařízení, ať už jde o stacionární počítač na pracovišti, o počítač v domácí kanceláři nebo o notebook pro mobilní práci na cestách. 

Přístrojová CAL Microsoft Exchange Server 2019 naproti tomu umožňuje instalaci softwaru na specifické zařízení pro libovolně mnoho uživatelů. Nehraje roli, kdo zařízení používá. Přístrojová licence klientského přístupu není dodatečně přenosná, nejedná se tudíž o plovoucí licenci.


Microsoft Exchange Server 2019 – novinky, které otevírají nové cesty
S přístrojovou licencí klientského přístupu Microsoft Exchange Server 2019 firmy získávají a rozšiřují výkonný systém ke zjednodušení spolupráce na firemní úrovni, která přichází s velkým počtem nových a zlepšených funkcí. A atraktivních novinek obsahuje Exchange Server 2019 docela dost.

  • Podpora pro výkonné systémy: V aktuální verzi aplikace Microsoft Exchange Server 2019 rozšiřuje společnost Microsoft počet podporovaných procesorů z 24 na 48. I maximální podporovaná pracovní paměť se zvýšila ze 192 GB na 256 GB. K tomu se přidává použití rychlých jednotek SSD pro optimalizaci výkonu.
  • Nový vyhledávač: Dnes již poněkud zastaralý vyhledávač FAST byl ve verzi 2019 nahrazen výrazně modernějším vyhledávačem Bing Díky tomu jsou jak vyhledávací databáze, tak vyhledávací indexy nyní součástí poštovních databází.
  • Bezpečnější než kdykoli předtím: Díky bezpečnému ověřování prostřednictvím certifikátů, rozsáhlé prevenci ztráty dat (DLP) a možnosti připojení softwaru třetích stran přes antivirové API je Exchange Server 2019 bezpečnější než kterákoli z předchozích verzí.
  • Vylepšený kalendář: Kalendářový systém Microsoft Exchange Server 2019 se orientuje na Office 365. Díky tomu disponuje jak možností sdílení kalendáře, tak zajímavými funkcemi, například přidáním oprávnění přístupu k poštovním složkám pro přidělení delegačních oprávnění.
  • Velký počet dalších funkcí: K tomu se přidávají funkce jako globální adresář s černou a bílou listinou, webový přístup prostřednictvím webové aplikace Outlook, nebo filtry SmartScreen a IMF (inteligentní filtr zpráv).
PlatformaWindows
Podporovaný operační systémWindows Server 2013, Windows Server 2016, Windows Server 2019
ProcesorCPU Intel se 64-bitovou architekturou. Procesor musí podporovat 64-bitovou architekturu Intel „Intel EM64T“. Alternativně lze použít CPU AMD využívající platformu „AMD64“.
Operační paměťminimálně 4 GB RAM (při přístupu přes klienta), minimálně 8 GB RAM (poštovní schránka)
Grafická kartaneuvedeno
Zvuková kartaneuvedeno
Pevný diskMinimálně 30 GB paměti na pevném disku s instalací Exchange
Monitorneuvedeno
Optická jednotkaneuvedeno
Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Exchange Server 2019 - 1 Standard Device CAL"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Exchange Server 2019 - 1 Standard Device CAL - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat