Microsoft Exchange Server 2019 - 1 Standard User CAL

Microsoft Exchange Server 2019 - 1 Standard User CAL
1 799,99 Kč

včetně DPH

  • Microsoft
  • 100532-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
Optimalizujte procesy ve své firmě lusknutím prstu s uživatelskou licencí klientského přístupu...Více

Informace o výrobku "Microsoft Exchange Server 2019 - 1 Standard User CAL"

Optimalizujte procesy ve své firmě lusknutím prstu s uživatelskou licencí klientského přístupu pro Microsoft Exchange Server 2019

Pro aktuální verzi programu Microsoft Exchange Server 2019 nabízí softwarová společnost z Redmondu hned dva typy licencí. Podniky přitom mají na výběr mezi uživatelskými a přístrojovými licencemi klientského přístupu (CAL). Díky těmto licencím získávají malé i velké firmy možnost získat prostředí pro spolupráci mezi zaměstnanci, odděleními a pobočkami, které je výkonné a které je současně přizpůsobeno jejich potřebám. I stávající systémy tak lze flexibilně a bez velkých nákladů rozšířit o další uživatele. Díky tomu mohou i noví zaměstnanci rychle a produktivně využívat výhod plynoucích z funkcí programu Microsoft Exchange Server 2019. 


V čem spočívá rozdíl mezi uživatelskými a přístrojovými licencemi?
U uživatelské CAL pro Microsoft Exchange Server 2019 se jedná o licenci vázanou na osobu. Tím se tato licence výrazně liší od takzvané přístrojové CAL, při níž se jedná o licenci vázanou na zařízení. S uživatelskými CAL zajišťují podniky licence pro jednotlivé uživatele, kteří obdrží vlastní přístupové údaje. Protože zde neexistuje vazba na určité zařízení, může licencovaný uživatel používat Microsoft Exchange Server nezávisle na místě a na libovolném počtu zařízení. U přístrojových CAL může být specifické zařízení používáno libovolným počtem zaměstnanců. 


Flexibilní využití uživatelských licencí v každodenní praxi
Uživatelské licence jsou ideálním řešením pro podniky, které chtějí svým zaměstnancům zajistit flexibilní pracovní podmínky. Díky přístupu, vztahujícího se ke konkrétní osobě, je použití programu Exchange Server možné nejen na stolním počítači na pracovišti, ale i v domácí kanceláři nebo na notebooku, když jste na cestách. S uživatelskou CAL pro Microsoft Exchange Server 2019 lze snadno zapojit do stávajícího systému nové zaměstnance nebo externí pracovníky. Příslušní uživatelé přitom mají výhradně přístup k těm funkcím, které jim byly přiděleny administrátory prostřednictvím přístupových oprávnění. Společnost Microsoft kromě toho umožňuje libovolné kombinace uživatelských a přístrojových licencí, které jsou k dispozici buď jako jednotlivé licence nebo jako licenční balíčky s pěti, deseti nebo více licencemi. 


Využijte přednosti novinek s uživatelskou CAL pro Microsoft Exchange Server 2019
Aplikace Microsoft Exchange Server 2019 citelně zjednodušuje spolupráci na podnikové úrovni díky bezpočtu nových a vylepšených funkcí. O to atraktivnější je migrace na nejnovější verzi pro podniky, které chtějí plně využít svůj potenciál. 

  • Přepracovaný kalendář: Microsoft Exchange Server 2019 se orientuje na Office 365 a přichází tudíž i s přepracovaným kalendářovým systémem včetně možnosti sdílení kalendáře. Kromě toho mají administrátoři k dispozici rozšířené i zcela nové funkce, například přidání oprávnění přístupu k poštovním složkám pro přidělení delegačních oprávnění.
  • Vyhledávač Bing: V aktuální verzi programu Exchange Server posílá Microsoft vyhledávač FAST do důchodu a nahrazuje ho moderním vyhledávačem Bing. To znamená, že vyhledávací indexy a databáze jsou odteď součástí databází poštovních schránek.
  • Vyšší výkon: Výkonné serverové systémy jsou páteří každého podniku. Právě proto podporuje Exchange Server 2019 až 48 procesorů, až 256 GB operační paměti i jednotky SSD jako mezipaměti zajišťující optimalizaci výkonu.
  • Větší bezpečnost: Vyšší bezpečnost garantuje program Exchange Server 2019 mimo jiné díky rozsáhlé prevenci ztráty dat (DLP), bezpečnému ověřování certifikátů i možnosti připojovat antivirový software třetích stran prostřednictvím antivirového rozhraní API.
Platforma Windows
Podporovaný operační systém Windows Server 2013, Windows Server 2016, Windows Server 2019
Procesor CPU Intel se 64-bitovou architekturou. Ta musí podporovat 64-bitovou architektu „Intel EM64T“. Alternativně lze použít CPU AMD, která podporuje platformu „AMD64“.
Operační paměť minimálně 4 GB RAM (při přístupu prostřednictvím klienta), minimálně 8 GB RAM (poštovní schránka)
Grafická karta neuvedeno
Zvuková karta neuvedeno
Pevný disk Minimálně 30 GB paměti na jednotce pevného disku s instalací Exchange
Monitor neuvedeno
Optická jednotka neuvedeno
Dále vedoucí odkazy k "Microsoft Exchange Server 2019 - 1 Standard User CAL"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Microsoft Exchange Server 2019 - 1 Standard User CAL - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat