Windows 10 Enterprise LTSC 2019

Windows 10 Enterprise LTSC 2019
7 949,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
  • Microsoft
  • 100564-CZ
  • Nový
  • Platná trvale
  • Všechny jazyky
  • 15-30 minut
Windows 10 Enterprise LTSC 2019 - podnikový operační systém s velkou rozmanitostí funkcí...Více

Informace o výrobku "Windows 10 Enterprise LTSC 2019"

Windows 10 Enterprise LTSC 2019 - podnikový operační systém s velkou rozmanitostí funkcí

Windows 10 Enterprise LTSC 2019 je bezpečný operační systém, který splňuje i vysoké nároky velkých podniků Jedná se o kompletní balíček pro různá zařízení, který nabízí výkonné funkce. Promyšlená bezpečnostní opatření chrání firmy i proaktivně a s podporou cloudové inteligence. Na rozdíl od Windows 10 Pro je ve verzi Enterprise Edition obsažen bezpečnostní nástroj Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP). Pracovníkům oblasti IT ve firmě pomáhá tento operační systém mimo jiné funkcemi Desktop Analytics. Důležité aplikace, jako je například Microsoft Edge, Cortana, Microsoft Whiteboard nebo OneNote pro Windows 10 jsou připravené rovnou ke spuštění. Pořízení systému Windows 10 Enterprise LTSC 2019 usnadní firemnímu IT oddělení mimo jiné přechod na cloudovou správu. Některé pracovní postupy tedy již mohou být převedeny na Intune, zatímco pro jiné stále ještě poběží správce konfigurace. Díky přístupu do Microsoft Store pro firmy může každá firma snadno nalézt další vhodné aplikace.

Vylepšení v oblasti bezpečnosti

Windows 10 Enterprise LTSC 2019 obsahuje sadu interaktivních funkcí pro vytváření zpráv, které analyzují bezpečnostní hrozby. Přitom si může každá firma individuálně nastavit, kdy a jak chce být o hrozbách informována. Jedná se o integrovaná bezpečnostní opatření spojená s Azure, Office, Microsoft Cloud a dalšími aplikacemi. Microsoft Secure Score přehledně sdružuje data antivirového softwaru, aktualizací operačního systému, firewallu a jiných bezpečnostních aspektů. Operační systém umožňuje firemním administrátorům zpřístupnit nebo blokovat určité URL a IP adresy. Pořízení systému Windows 10 Enterprise LTSC 2019 navíc znamená, že bude firma ještě lépe chráněna před ransomware, a že bude moci využívat nejnovější generaci Windows Defender ATP. Navíc je podporováno přihlašování bez hesla: Zaměstnanci mohou na svých zařízeních s Windows 10 používat nejmodernější vícesložkovou autentizaci.

Ještě produktivnější práce s aplikacemi pro Windows 10 Enterprise LTSC 2019

Systém Windows 10 Enterprise LTSC 2019 Kromě jiného umožňuje používání řešení Azure Active Directory (AAD). Pomocí funkce Windows Autopilot lze zařízení vzájemně propojit bez přímé interakce uživatele. Funkce Desktop App Assure pomáhá odstraňovat případné problémy související s operačním systémem. K vylepšení došlo i v případě měsíčních bezpečnostních aktualizací, a to tím, že byly rozděleny na menší, rychleji se rozbalující balíčky. Uživatelé aplikace Microsoft Edge si budou užívat rychlejšího režimu kiosku a snazšího digitálního podepisování. Kromě toho jsou soubory specifické pro konkrétní jazyk nyní součástí tzv. Local Experience Packs, které se oproti dřívější verzi rychleji instalují a méně vytěžují operační systém. Víceplatformový instalační nástroj MSIX Packaging umožňuje firemním administrátorům snadnější aktualizaci aplikací. Při vyhledávání může uživatel nyní využívat umělé inteligence, která najde data i v Office a dalších aplikacích.

Zakoupení Windows 10 Enterprise LTSC 2019

LTSC znamená Long-Term Servicing Channel. Uživatel bude získávat pravidelné aktualizace funkcí – podle plánu v březnu a v září. Každý měsíc navíc obdrží doplňující aktualizace zabezpečení. Toto platí 60 měsíců od data zveřejnění softwaru. Důvodem je aktualizovaný model služeb pro operační systémy Windows s názvem Semi-Annual Channel (SAC).
Lizengo je správnou adresou pro bezpečný a rychlý nákup operačních systémů. Zde můžete snadno zakoupit produktový klíč pro produkt Windows a získat v případě potřeby podporu při instalaci.
Pokud máte k systému Windows 10 Enterprise LTSC 2019 ještě další dotazy, tým Lizengo Vám ochotně poradí.

Procesor:
minimálně 1 GHz

RAM:
1 GB pro 32 bitů nebo 2 GB pro 64 bitů

Volné místo na pevném disku:
16 GB pro 32 bitů nebo 20 GB pro 64 bitů

Grafická karta:
DirectX 9 nebo vyšší s ovladačem WDDM 1.0

Displej:
minimálně 800 x 600 pixelů

Dále vedoucí odkazy k "Windows 10 Enterprise LTSC 2019"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Windows 10 Enterprise LTSC 2019 - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat