Parallels Desktop 11

Tento artikl není v současné době k dispozici!
1 750,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
 • Parallels
 • 100320-CZ
 • Nový
 • Platná trvale
 • Všechny jazyky
S Parallels Desktop 11 pro Mac Můžete spustit OS X a operační systém Windows současně na...Více

Informace o výrobku "Parallels Desktop 11"

S Parallels Desktop 11 pro Mac Můžete spustit OS X a operační systém Windows současně na počítači Mac. Stejně jako předchozí verze také nabízí Parallels Desktop 11 Mac různé virtualizace, jako verze celé obrazovky nebo v souboru přesazení mezi počítači Apple a operačního systému Windows pro Mac. Obdržíte také Parallels Desktop 11 mnoha novými funkcemi, které poskytují optimální podporu pro paralelní práci na dvou systémech.

To může učinit Parallels Desktop 11 for Mac 

Parallels Desktop 11 Mac umožňuje snadný a s plnohodnotný výkon nutný k použití Windows programu na počítači Mac. Takto generovaný operační systém Windows pro Mac nabízí všechny druhy funkcí Windows a tak se chová jako úplný systém Windows. Virtualizovaný operační systém Windows pro Mac je díky Parallels Desktop 11 dokonce rychleji nainstalován na systém Windows. Důvodem je, že Parallels Desktop pro Mac OS X 11 četných bloků přispívá do virtuálního operačního systému Windows pro Mac a nechá ho běžet rychleji. Tak například, spuštění procesu a rovněž provádění různých programů produktivity, jako je Office, jsou urychlovány. Nový Parallels Desktop 11, vývojáři optimalizovali tak abyste bez problému pracovali na obou systémech 

Nové funkce v Parallels Desktop 11 for Mac

Parallels Desktop 11 Mac přistupuje k nové funkci nového systému Windows 10 a současně také využívá OS X El Capitan. Například jazyk asistent "Cortana" Microsoft je jedním z nových vrcholů Parallels Desktop 11 for Mac. Díky Parallels Desktop 11 může být také použita i takové funkce, když je operační systém Windows pro Mac je spuštěn pouze v pozadí. Nové funkce, které očekáváte v novém Parallels Desktop 11 for Mac:

 • Microsoft hlasový asistent Cortana 
 • Quick Look pro Windows k dispozici
 • Dotykové zázemí pro Macy 
 • Nedávné soubory jsou nyní zobrazeny bez ohledu na umístění
 • Podpora všech Mac-možností tisku pro tisk 
 • Nastavení hlasitosti mezi Mac a virtuálními stroji bude automaticky synchronizováno

Kromě toho byl také optimalizován ovládací panel Mac-Windows v Parallels Desktop 11 Mac, jako například v režimu “Coherence”. Tato volba umožňuje spustit Windows programy přímo ze svého rozhraní Mac.

High-performance, Parallels Desktop 11 Mac

Pro vývojáře Parallels Desktop 11, není jen důležité mít operační systém Windows běžící na počítači Mac. Proto Desktop přijal různá opatření k optimalizaci rychlosti a životnosti baterie pokračovat v nových Parallels. Za účelem rozšíření o trvání baterií, přepne Parallels Desktop 11 for Mac energeticky náročné zdrojů, zejména v režimu cestování. S ohledem na rychlost spouštění systému a vypnutí až o 50 procent, a operace s daty byla urychlena až o 20 procent.

Používejte Parallels Desktop 11 Mac s výhodami na Windows a Mac na jednom zařízení, a pracujte produktivněji než kdykoli předtím.

Dále vedoucí odkazy k "Parallels Desktop 11"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Parallels Desktop 11 - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat