Windows Server 2019 Essentials

Windows Server 2019 Essentials
7 499,00 Kč

včetně DPH

Software ke stažení + licenční klíč
 • Microsoft
 • 100489-CZ
 • Nový
 • Platná trvale
 • Všechny jazyky
Zakupte systém Windows Server 2019 Essentials a získejte výhody řešení šitých na míru+...Více

Informace o výrobku "Windows Server 2019 Essentials"

Zakupte systém Windows Server 2019 Essentials a získejte výhody řešení šitých na míru+

Firmy, které zakoupí Windows Server 2019 Essentials, získají nejaktuálnější verzi úspěšného serverového řešení společnosti Microsoft, které firmám poskytuje vynikající služby již několik let. Aktuální verze Essentials je stejně jako předchozí edice Windows Server 2016 Essentials speciálně přizpůsobena potřebám malých firem a organizací. Systém Windows Server 2019 Essentials je vhodný zejména pro firmy, které nedisponují virtuálním pracovním prostředím a nabízí se jako řešení prvního serveru. Alternativně je také možné použití jako primární server v pracovních prostředích s více servery.


Vyšší bezpečnost a více cloudu ve Windows Server 2019 Essentials
Jednou z největších novinek v porovnání s předchozí verzí je užší propojení se službou Microsoft Azure Windows Server 2019 a Project Honolulu pro vytvoření hybridního cloudového prostředí. Vedle centrálního řízení přes Project Honolulu umožňuje aktuální verze například zálohování prostřednictvím Azure File Sync a Azure Backup.

Kromě toho společnost Microsoft ve Windows Server 2019 rozšiřuje také dosavadní možnosti zálohování edice 2016. K tomu navíc přibyla vylepšená podpora pro Linux, mimo jiné integrací příkazů Linux, jako je „tar“ a „curl“ v příkazovém řádku. Navíc jsou Linux VM ve Windows Server 2019 odteď zajištěné prostřednictvím Shield VM.

Balíček zabezpečení je doplněn možností šifrovat síťovou komunikaci ve virtuálních prostředích a integrací systému „Windows Defender Advanced Threat Protection“ (ATP). Ten mimo jiné poskytuje ochranu před útoky, jejichž definiční soubor ještě nebyl rozpoznán v aktuálních antivirových skenerech, jako jsou např. zero day útoky. 

Další výhody pro firmy, které zakoupí systém Windows Server 2019 Essentials

 • S podporou "Kubernetes" je možno kontejnery Windows Server v systému Microsoft Windows Server 2019 připojit také ke Kubernetes.
 • Možnost spouštět běžné aplikace a funkce, jako je uvolňování souborů a tisku.
 • V porovnání se systémem Windows Server 2016 došlo k dalšímu výraznému zmenšení obrazu jádra z 5 GB na přibližně 1,7 GB. Výsledkem je menší síťová stopa v kombinaci s rychlejší disponibilností.
 • Spojení systému Windows Server 2019 s aktuální verzí „System Center“ vedle centrální správy přes RSAT a Project Honolulu.
 • Možnost vytváření Hyper-Converged-Infrastructures (HCI) pomocí Mircosoft Azure a System Center, čímž mají firmy možnost, nechat sloučit lokální datová centra a Microsoft Azure.
 • Microsoft Windows Server 2019 Essentials podporuje nejnovější hardware a integruje stejné funkce a vylepšení jako Windows Server 2019 Standard, včetně informací o systému a službách pro migraci úložiště.

Ideální koncepce licencování pro malé firmy
V podobě systému Microsoft Windows Server 2019 Essentials kupují malé firmy výkonný softwarový produkt, který se obejde nejen bez časových omezení platnosti, nýbrž také přesvědčí jednoduchou koncepcí licencování. Na rozdíl od verzí Standard a DataCenter se edice Essentials nevyznačuje licencováním založeným na jádrech, nýbrž na serverech. Díky tomu firmy nepotřebují Client Access Licenses (CALs), poněvadž pro každou instanci softwaru je nutno zakoupit licenci, a to bez ohledu na to, zda je virtuální nebo na fyzickém hardwaru. Systém Windows Server 2019 Essentials má limit 25 uživatelů, popř. 50 zařízení, a jedná se tak o výhodné řešení pro malé organizace.

Platforma Windows
Procesor Procesor s minimálně 1,4 GHz (jednojádrový), minimálně 1,3 GHz (vícejádrový) - doporučeno 3,1 GHz nebo více (jedno a více jader), maximální podpora 2 soketů CPU
Operační paměť minimálně 2 GB RAM (popř. 4 GB, pokud je systém Windows Server Essentials dodán jako VM), doporučeno 16 GB RAM, maximální podpora 64 GB
Grafická karta žádné údaje
Zvuková karta žádné údaje
Pevný disk Minimálně 160 GB místa na pevném disku se systémovým oddílem s minimální kapacitou 60 GB
Monitor žádné údaje
Optická jednotka Jednotka DVD (pro instalaci disku DVD)
Dále vedoucí odkazy k "Windows Server 2019 Essentials"
Hodnocení číst, psát a diskutovat...Více
Windows Server 2019 Essentials - Hodnocení

Pro tento produkt jsme bohužel zatím neobdrželi žádné hodnocení.

Napsat hodnocení
Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Nakupte software jednoduše na Lizengo!

Koupit
01. Koupit

Bezpečný nákup díky šifrování SSL.

Ihned stáhnout
02. Ihned stáhnout

Software si můžete stáhnout ihned po zakoupení.

Instalovat
03. Instalovat

Nainstalujte a aktivujte software.
V případě dotazů vám rádi pomůžeme.

Jak stanovujeme naši cenu?

Softwarové licence se vytvářejí a dodávají pro výrobu počítačů a systémů pro maloobchod nebo pro průmyslová zařízení. Společnost Lizengo nakupuje u mnoha distributorů velké objemy nových softwarových licencí, které nebyly použity ani instalovány.

V důsledku tohoto způsobu nákupu a toho, že odpadají poplatky za dopravu a skladování díky virtuálním dodávkám a že rovněž odpadají příslušné náklady na personál, můžeme realizovat a postupovat dál takto příznivé ceny.

Live Chat Live Chat